Bebek Tuvalet Eğitimi 

1 - 19 adetten
 • Art 06

  Beden :  1 (10-15 kg)  2 (15-20 kg) 

  Desen :  Prenses  Akvaryum 

  Hava geçirip sıvı geçirmeme özelliği terleme ve pişiği önler. İç kısım emici havlu kumaştır.Ayrıca emici pamuk havlu katman ilave edilmiştir. 2. katman hava geçirip sıvı geçirmeyen poliüretan mebrandır.  3. dış katman külot görünümlü jarse kumaştır. Bacaktaki lastikler çiş kaçmasını engeller. PVC ve zararlı madde içermez. Makinede veya elde...
 • Art 259

  Beden :  1 (10-15 kg)  2 (15-20 kg) 

  Sıvı geçirmez hava geçirir. Terletmez sızdırmaz. İç kısım emici havlu kumaştır. 2. katman sıvı geçirmeyen poliüretan membrandır. 3. dış katman pamuklu kumaştır. Lastikli bacaktan çiş kaçmaz. PVC ve zararlı madde içermez. 4'lü pakettedir.Patent No: 2015/14231
 • Art 253

  Beden :  1 (10-15 kg)  2 (15-20 kg) 

  Kullan at alıştırma külodunda emici granür bir tabaka kullanılmıştır. Kendi ağırlığının 100 katı sıvı emen bu katman ile sızma sorunu bitecektir.
 • Art 65

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Beden :  1 (10-15 kg)  2 (15-20 kg) 

  Hava geçiren sıvı geçirmeyen özelliği ile terleme ve pişiği önler. İç kısım emici havlu kumaştır. Ayrıca emici pamuk havlu katman ilave edilmiştir. 2. katman hava geçirip sıvı geçirmeyen poliüretan mebrandır.  3. dış katman pamuklu kumaştır. Bacaktaki lastikler çiş kaçmaz çiş kaçmasını engeller. PVC ve zararlı madde içermez. Makinede veya elde...
 • Art 67

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Azo boya, toksik madde, ftalat içermez. Test edilmiştir. Kaymaz pimler sayesinde klozet üzerinde kaymaz. Yoğun sünger sayesinde yumuşak ve konforludur. Tutma koluyla güven sağlar. Kaymaz Taban Sırt Desteği Yumuşak ve silinebilir oturak ile daha hijyenik Her boy klozete uygundur.Test No: Ekoteks 16049771 EN 4362-1
 • Art 70

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Azo boya, toksik madde, ftalat içermez. Test edilmiştir. Kaymaz pimler sayesinde klozet üzerinde kaymaz. Yoğun sünger sayesinde yumuşak ve konforludur. Tutma koluyla güven sağlar. Her boy klozete uygundur.Test No: Ekoteks 16049771 EN 4362-1
 • Art 8581

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Kolay temizlenir, hijyeniktir. Azo boya, toksik madde içermez. Test edilmiştir. Kaymaz pimler sayesinde klozet üzerinde kaymaz. Standart boydaki tüm klozetlere uygundur.Test No: Ekoteks 16049771 EN 4362-1
 • Art 239

  Geniş yapısı ile klozeti kaplayan klozet örtüsü çocuğunuza her tuvalette hijyen sağlar. Her tür tuvalette çocuğunuzun klozet ile temasını keser. Viskon (ağaç lifi) kumaştan yapılmıştır. Su geçirmez. Bu özelliğiyle bakterilere de geçit vermez. Bir pakette 10 adet bulunur. Klozete atmayınız.
 • Art 66

  Renk :  Mor  Turkuaz  Kırmızı 

  Ergonomik yapısıyla maksimum konfor ve güvenlik sağlar. Oturak kısmı çıkartılarak temizlenir. Hijyenik ve sağlıklıdır. Azo boya, toksik madde, kanserojen madde içermez. Bağımsız uluslararası test laboratuvarında test edilmiştir.
 • Art 197

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Bebeğinizin tuvalet eğitiminde en büyük yardımcınız. Sevi bebe sandalye lazımlık oldukça konforludur. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. Sandalye lazımlığın orta kısmındaki kolayca çıkan plastik aksam yıkanır. Bakteri tutmaz. Azo boya, kanserojen, toksik madde içermez. Uluslararası Bağımsız laboratuvarda test edilmiştir.
 • Art 193

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Bebeğinizin tuvalet eğitiminde en büyük yardımcınız. Sevi bebe sandalye lazımlık oldukça konforludur. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. Sandalye lazımlığın orta kısmındaki kolayca çıkan plastik aksam yıkanır. Bakteri tutmaz.
 • Art 192

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Bebeğinizin tuvalet eğitiminde en büyük yardımcınız. Sevi Bebe lazımlık bir sandalye konforundadır. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. Bakteri tutmaz.
 • Art 195

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Kaymaz taban ve kaymaz ayaklar ile çocuğunuz oldukça güvende. Sevibebe Kaymaz Tabure, tuvalet eğitiminde en büyük yardımcınız. Standart taburelerin ıslak zeminde kayabileceğini ve çocuğunuzun zarar görebileceğini unutmayın.
 • Art 198

  Ön yüz yumuşak velboa kumaştandır. İç kısım özel dolgu silikon elyaf bulunur. Arka yüz su geçirmez Peva kaplıdır. Bakteri tutmaz. Elde veya çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir. Alerjik bebekler için uygundur.
 • Art 199

  Ön yüz yumuşak velboa kumaştandır. İç kısım özel dolgu silikon elyaf bulunur. Arka yüz su geçirmez Peva kaplıdır. Bakteri tutmaz. Elde veya çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir. Alerjik bebekler için uygundur.
 • Art 9359

  Renk :  Mavi  Pembe  Turuncu 

  Ön yüz yumuşak velboa kumaştandır. İç kısım özel dolgu silikon elyaf bulunur. Arka yüz su geçirmez Peva kaplıdır. Bakteri tutmaz. Elde veya çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir. Alerjik bebekler için uygundur.
 • Art 612

  Renk :  Bordo  Lacivert 

  Bebeğin kıyafet veya bezini değişmek için kullanılan özel bir alt açma minderidir. Bebeğin minder dışına çıkmaması için minder kenarlarında ve baş kısmında daha yüksek sünger kullanılmıştır. Sünger su geçirmeyen, silinebilen bir kumaşla kaplanmıştır. Hava geçirir su geçirmez mikro kumaş Dış kumaş veya sünger elde veya makinede 40 derecede yıkanır.
 • Art 934

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Anne çantasına taşınabilir. Yastık ve yedek bez cebi bulunur. Çift taraflı kullanıma sahiptir. Havlu tarafında kıyafet değiştirilir. Suni deri tarafında bez değiştirilir. Elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilir. Yastık çift yönlü kullanılabilinir. Ftalat içermez.
 • Art 202

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Anne çantasına taşınabilir. Havlu tarafında kıyafet değiştirilir Suni deri tarafında bez değiştirilir Elde veya çamaşır makinasında yıkanabilir. Yastık çift yönlü kullanılabilinir. Ftalat içermez.Tasarım Tescil No: 2004/02354
1 - 19 adetten