Lazımlıklar 

1 - 5 adetten
 • Art 66

  Renk :  Mor  Turkuaz  Kırmızı 

  Ergonomik yapısıyla maksimum konfor ve güvenlik sağlar. Oturak kısmı çıkartılarak temizlenir. Hijyenik ve sağlıklıdır. Azo boya, toksik madde, kanserojen madde içermez. Bağımsız uluslararası test laboratuvarında test edilmiştir.
 • Art 197

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Bebeğinizin tuvalet eğitiminde en büyük yardımcınız. Sevi bebe sandalye lazımlık oldukça konforludur. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. Sandalye lazımlığın orta kısmındaki kolayca çıkan plastik aksam yıkanır. Bakteri tutmaz. Azo boya, kanserojen, toksik madde içermez. Uluslararası Bağımsız laboratuvarda test edilmiştir.
 • Art 193

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Bebeğinizin tuvalet eğitiminde en büyük yardımcınız. Sevi bebe sandalye lazımlık oldukça konforludur. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. Sandalye lazımlığın orta kısmındaki kolayca çıkan plastik aksam yıkanır. Bakteri tutmaz.
 • Art 192

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Bebeğinizin tuvalet eğitiminde en büyük yardımcınız. Sevi Bebe lazımlık bir sandalye konforundadır. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. Bakteri tutmaz.
 • Art 195

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Kaymaz taban ve kaymaz ayaklar ile çocuğunuz oldukça güvende. Sevibebe Kaymaz Tabure, tuvalet eğitiminde en büyük yardımcınız. Standart taburelerin ıslak zeminde kayabileceğini ve çocuğunuzun zarar görebileceğini unutmayın.
1 - 5 adetten