Aksesuar Ürünleri 

1 - 18 adetten
 • Art 122

  Ürün, %100 doğal kanola tohumlarından oluşmaktadır. %100 pamuk kumaştan yapılan bel bandı içerisine kanola tohumları konularak tasarlanmıştır. Sağlıklıdır. Bebeklerde gaz sancısını ortadan kaldırır.
 • Art 121

  Ürün, %100 doğal kanola tohumlarından oluşmaktadır. %100 pamuk kumaştan yapılan ve bebeğin ayağından çıkmayacak şekilde tasarlanmış  bir patik içerisine kanola tohumları konularak tasarlanmıştır. Sevibebe, Gaz giderici Termal Patik yaparak, annelerin en büyük sorununa çözüm üretti.
 • Art 123

  Sağlıklıdır. Bebeklerde gaz sancısını ortadan kaldırır. Ateşi düşürmek için, 30  dakika buzlukta tutup soğuk kompres olarak da kullanılabilir. Isıtılan Gaz Giderici Termal Minder, ortam sıcaklığına bağlı olarak, 20-30 dakika ısısını korur.
 • Art 152

  Desen :  Kot  Yama 

  Kumaş Mama Sandalyesini evde veya restorandaki herhangi bir sandalyeye takarak bebeğin sizinle yemek yemesini sağlayabilirsiniz. Bebeğin boyutuna göre yüksekliği ayarlanabilir. Göğüs kısmında yumuşak dolgulu bant bulunmaktadır. %100 Pamuklu. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 232

  Beden :  1 (5-18kg)  2 (18-36kg)  3 (36-50kg) 

  %100 Pamuk Ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı yaralı bölgeyi korur. Konforlu bir uyku sağlar. Önden açılır olması pansumanı kolaylaştırır. Tuvalet sorununda yardımcıdır.
 • Art 231

  Beden :  1 (5-18kg)  2 (18-36kg)  3 (36-50kg) 

  Dünya çocuklarına Sevibebe’nin kazandırdığı bir yenilik daha.%100 Pamuk Ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı yaralı bölgeyi korur. Konforlu bir uyku sağlar.1 no: 5-18 kg 2 no: 18-36 kg 3 no: 36-50 kg.
 • Art 277

  Renk :  Mavi  Pembe  Ekru 

  Beden :  1 (9-12kg)  2 (12-15kg) 

  Sevibebe’nin dünya bebeklerine kazandırdığı bir üründür. Diz kısmında ve popo kısmında koruyucu pedler bulunur. Bebeklerin ilk yürümeye başladığı dönemde yardımcı  bir pantolondur Elde veya çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.No1: 9-12 kg  No2:12-15 kg
 • Art 129

  Renk :  Mavi  Pembe  Ekru 

  Özel kaymaz yüzeyi ile bebeğiniz emeklerken kaymaz. Özel destek sayesinde bebeğin dizi acımaz. İnceltilmiş arka kumaş sayesinde bebeğin bacağı acımaz. Alt ve üstteki kancalar sayesinde dizlik bebeğin bacak kalınlığına göre ayarlanabilir.  Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkayabilirsiniz.
 • Art 191

  Renk :  Mavi  Pembe  Ekru 

  Dizin yere geldiği kısım ekstra güçlendirilmiş ve yumuşatılmıştır. Dizin tahriş olmasını önlemektedir. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkayabilirsiniz.
 • Art 212

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Ekru 

  Bel desteği, bebeği yanlış taşımaya karşı korur. Gaz sancısına karşı bebeğin bel kısmını sıcak tutar. Sevibebe Bel Koruyucu, bebeğin belini koruyacak, aynı zamanda bebeğin belini sıcak tutarak gaz sancısını da azaltacaktır.
 • Art 01

  Bebeğinizin ateşinden şüphelendiğiniz dönemlerde, Sevi Bebe alın ateş bandı bebeğe takılır. Ateş 37 dereceye ulaşınca bant üzerinde ”ateşim var” yazısı çıkar. Bu ebeveynler için bir uyarıdır. Termometre ile ateş ölçülür. Bebek doktora götürülür. Veya ateş düşürmek için önlem alınır. Bebeğin ateşi normal seviyeye gelince “ateşim var” yazısı kaybolur.
 • Art 120

  Renk :  Bordo  Lacivert 

  Bazı küçük çocuklar çok hareketli olur. Her an elinizden kurtulup araç yoluna atlayabilir veya kaşla göz arasında kaybolabilirler. Sevibebe Çocuk Güvenlik Kemeri ile bu sorun biter. Bu kemer ile çocuğunuz özgürce dolaşırken, kaçıp gözden uzaklaşmayacaktır.
 • Art 688

  Renk :  Turuncu  Bordo 

  Bebekleri yürümeye alıştırma döneminde ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Bebeğin ellerinden tutulmadığı için omuz çıkmalarının önüne geçilmiş olur. Bebeği bacak arasından ve belden kavrayan bu yardımcı sayesinde bebek güvenle sarılır. Bebeğin kolları boşta kaldığı için özgürce ve dengeli yürümeyi öğrenir. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 56

  Ufak çamaşır parçalarının, makinenin giderini tıkamasını önler. Çamaşırlarınızın kaybolmasını önler. Bu ürün, görünüşte çok basit ancak, işlevi çok yüksek bir üründür.
 • Art 234

  Renk :  Mavi  Pembe  Kahverengi  Yeşil 

  Şık hayvan figürleri ve sağlıklı malzemeden üretilmiş bir emzik tutucudur. Havyan figürlerinin olması aynı zamanda bebeğinizin ilgisini çeker. Zararlı madde içermeyen bağcık, emziğin düşmesini engeller.
 • Art 304

  Sevibebe Ter Bezi, hidrofil pamuktan yapılmıştır. Emici müslin kumaştır. Özel tasarımı sayesinde çocuğun sırtından kaymaz. 40 derecede elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilir. Yeni doğandan 6 yaşına kadar kullanılabilir.
 • Art 2001

  Çok kullanışlı, bebek bakım setidir. Kaliteli ve ekonomiktir. Bebeğinizin bakımı için anne çantasının vazgeçilmezidir. Bebeğin saç, tırnak vs. bakımı için gereken tüm malzemeler kendi özel çantası içerisinde sunulmaktadır.
 • Art 111

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Bebek ve çocukların gözlerine, kulaklarına şampuan kaçmasını önler. Konforlu bir banyo sağlar. 4 Mesafe ayarıyla 6 yaşa kadar kullanılır. Yumuşak Eva kullanılmıştır.
1 - 18 adetten