Bebek Taşıma 

1 - 8 adetten
  • %97 Pamuk %3 Likra 5 kilogramdan 15 kilograma kadar taşır. Siperlik bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Yumuşak , kolay kullanımlıdır. Bebeğin rahat oturabilmesi için kalça bandı ,bebeğin diz kapaklarının altına gelecek şekilde ayarlanır Çamaşır makinasında ve elde 40 derecede yıkanabilir.
  • Eğer kanguruyu sık ve uzun süreli kullanıyorsanız oturaklı kanguru tam size göre! Bel kemeri, omuz askıları ve bebek oturma bölmesi ile konforlu bir kanguru modelidir.
  • %100 Pamuklu Siperlik bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Yumuşak , kolay kullanımlıdır. Pamukludur ve hava sirkilasyon kanalları sayesinde terletmez.  Kangurunun üst kısmı katlanarak bebek ön tarafa baktırılabilir. 5 kilogramdan 13 kilograma kadar taşır  Elde ve makinede 40 derecede yıkanabilir. 3 ayrı yerden kilitlendiği için güvenlidir.
  • %100 Pamuk Siperlik bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Yumuşak , kolay kullanımlıdır. Pamukludur ve hava sirkilasyon kanalları sayesinde terletmez.  5 kilogramdan 15 kilograma kadar taşır. Çamaşır makinesinde veya elde 40 derecede yıkanır.
  • Siperlik bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Yumuşak , kolay kullanımlıdır. Pamukludur ve hava sirkilasyon kanalları sayesinde terletmez.  %100 Pamuk Çamaşır makinesinde veya elde 40 derecede yıkanır. Yenidoğandan 4 aya kadar kullanılabilinir.
  • Eller serbest gezinmek, alışveriş yapmak veya basit ev işleri yapmak bel destekli sling ile daha güvenli. Bebeğiniz ise anne sıcaklığıyla daha mutlu. Prematüre  ve yeni doğan bebekten, 13 kg. a kadar kullanılabilir. %100 pamuktur. Elde ve makinada 40 derecede yıkanabilir Prematüre bebeklerde de kullanıldığı için kadifemsi yumuşaklıkta zımparalanmış...
  • %100 Pamuk  3 kilogramdan 13 kilograma kadar taşır. Siperlik bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Yumuşak, kolay kullanımlıdır. Pamukludur ve hava sirkilasyon kanalları sayesinde terletmez. 
  • Yeni doğan bebekten, 9 kilograma kadar taşır. Siperlik bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Yumuşak, kolay kullanımlıdır. Pamukludur ve hava sirkilasyon kanalları sayesinde terletmez.  %100 Pamuk Çamaşır makinesinde veya elde 40 derecede yıkanır.
1 - 8 adetten