Anne ve Emzirme Ürünleri 

1 - 9 adetten
 • Art 75

  Desen :  Kot  Uçak  Prenses  Balon 

  Sevibebe Emzirme Seti, bebeğinizi emzirme döneminizde ihtiyacınız olan ürünlerden oluşur.  1- Anne Bebek Minderi 2- Emzirme yastığı 3- Emzirme örtüsü
 • Art 6280

  Desen :  Kot  Uçak  Prenses  Balon 

  %100 Pamuklu. Boyundaki bariyer sayesinde anne bebeği rahatlıkla görebilir. Terleme yapmaz. Kolayca takılıp çıkarılabilir. Yıkanabilir.
 • Art 6372

  Desen :  Kot  Uçak  Prenses  Balon 

  Bebeklerin ne zaman acıkacağı ve emmek isteyeceği belli olmaz. Bebeği emzirecek ortam her zaman olmayabilir. Ama anne çantasında kolayca taşınabilen ve boyun kısmındaki toka ile bağlanarak giyilebilen bir anne emzirme örtüsü ile anne bebeğini her ortamda emzirebilir. Örtünün boyun kısmına yapılmış olan elyaf dolgulu halka vasıtasıyla emzirme sırasında...
 • Art 9564

  Desen :  Köpek  İnek  Ayıcık 

   Anne bebek minderi bebeğinizin de ilk oyun arkadaşı olacaktır.Dış kumaşı yumuşak velboadır. Elyaf Kılıf İçindedir. İçinde Slikonlu Elyaf kullanılmıştır. Gerektiğinde ,dış kılıf çıkarılarak yıkanabilir. Hamilelikten bebeğiniz desteksiz oturana kadar kullanabilirsiniz. Dış kılıf Makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 613

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Yeşil 

  Boyut olarak büyüktür ve geniş yatırılma yüzeyine sahiptir. %100 pamuk kılıf kullanılmıştır. İç yüzeyde kullanılan silikonlu elyaf sayesinde yumuşaktır. Bebeğinizin rahat beslenmesini sağlar.
 • Art 2-117

  Desen :  Kot  Uçak  Prenses  Balon 

  Eko anne bebek minderi, annelerin bebeklerini emzirmesinde kolaylık sağlar. Anne ve anne adaylarının bebeklerini rahat besleyebilmesi için ideal bir üründür. Rahatına düşkün bebekler için sağlıklı oturuş ve öne yatış pozisyonu sağlar. %100 pamuk kılıftır. (Kılıf kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilir)EKO ANNE BEBEK MİNDERİ, ANNELERİN DOĞUM ÖNCESİNDE VE...
 • Art 8994

  Desen :  Civciv  Ayıcık  Salyangoz 

  Sevibebe’nin dünya annelerine kazandırdığı bir ürün. Oyuncak ve emzirme yastığı bir arada.Bebekler için rahat bir beslenme sağlar. Terlemeyi önler. Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Kadife kumaş içinde silikon elyaf bulunur.
 • Art 76

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Yeşil 

  Yüzeyinde pamuk kumaş, içinde ise silikonlu boncuk elyaf kullanılmıştır Bebekler için rahat bir beslenme sağlar. Terlemeyi önler. Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Yüzeyinde pamuk kumaş, içinde ise silikonlu boncuk elyaf kullanılmıştır.
 • Art 2-174

  Renk :  Pembe  Ekru 

  Hamile karın destek yastığı; yatarken karına, otururken ise bele destek sağlar. Hamileliğin ilerleyen dönemlerinde, hamile kişi, yastığı karın altına koyarak daha rahat uyumasına yardımcı olur. Konforludur. Destekleyicidir.
1 - 9 adetten