Beslenme Ürünleri 

her sayfada
1 - 20 adetten
 • AB standartlarında ( Standart 201 EN 1.4372) uygundur. Paslanmaz çelik iç yapısı ile kırılmaz ve kolay temizlenir. Silikon contalı kapakla güvenli ve sızdırmaz. Nikel içermez. Normal hava koşullarda 5 saate kadar soğuğu , 7 saate kadar sıcağı muhafaza eder.
 • Cam rende ile rendelenen meyvelerin tatları bozulmaz. Vitaminlerin kaybolmaması için mikser veya metal rende yerine Cam Rende kullanılmalıdır. Cam sağlıklıdır, kurşun içermez.
 • Sevi Bebe’den bir yenilik daha... Mama sandalyesi önlüğü bebeğinize hijyenik bir yemek ortamı sağlarken, bebeğinizin kıyafetlerinin temiz kalmasına yardımcı olur.Bir pakette 5 adet bulunur. Önlüğün ön yüzü selülozik emici kağıttır. Arka yüzü polietilen kaplıdır. Sıvı geçirmez. Anne çantasında fazla yer kaplamaz.Patent no:2017/08829 
 • Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Suni deriden oluştuğu için sıvı geçirmez. Kolay silinebilme özelliği ile çok kullanışlıdır. Önlük, cırt bant ile giyilir. Kaşık kullanmaya başladıktan sonra 2 yaşa kadar kullanılır.
 • Kolları ve cebi emici mikro kumaştır. Ana parça su geçirmez suni deridir. Önlük  cırt bant ile giyilir. Yüzeyi yumuşaktır. Kolay temizlenebilir. 6 aydan 18 aya kadar kullanılır. Test edilmiştir.
 • Kolayca giydirilebilen bir önlüktür. Kolay temizlenir. Yüzeyi yumuşaktır. Sıvı geçirmez. 6 aydan 18 aya kadar kullanılır. Test Edilmiştir. Silinerek elde yada makinede yıkanabilir.Giysi gibi giydirilebilir, bebek kolayca çekip üzerinden çıkartamaz. Suni deriden yapıldığı için silinerek temizlenir. Bu nedenle tercih nedenidir. Önlük  cırt bant...
 • Suni deriden yapılmıştır, kanserojen madde içermez. Silinerek kolayca temizlenir. Cepleri ile daha kullanışlıdır. Yüzeyi yumuşaktır. 4 aydan 2 yaşına kadar kullanılır. Test edilmiştir. Silinerek veya elde/makinede yıkanarak temizlenir.
 • Silinebilen muşamba kumaş, tercih nedenidir. Tahriş yapmaz. Sıvı geçirmez. 3 aydan 10 aya  kadar kullanılır. Silinerek,elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Silinebilen suni deri kumaştan yapılmıştır. Bağcık ile bağlanır. Yüzeyi yumuşaktır. Sıvı geçirmez. 2 aydan 12 aya kadar kullanılır. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir. Test edilmiştir. 
 • Ön yüzü poliüretan, arka yüzü jarse, ara katta fitelatsız pvc bulunur. Silinerek kolayca temizlenebilir. Kaşıkla beslenen bebekler içindir. Geniş ve açık duran cep dökülen mamaları tutar. Baskısı azo ve fitelat içermez, test edilmiştir. Sıvı geçirmez, silerek kolay temizlenir. Cırt bant ile giydirilir.
 • İnterlok kumaştır. Salya veya dış giyim aksesuarı olarak kullanılır. 3 aydan 2 yaşa kadar kullanılır. Makinede veya elde yıkanabilir.Sevi Bebe Lüks Fular Önlük diş çıkarma dönemindeki bebeğiniz için salya önlüğü olarak kullanılabileceği gibi bebeğinizin boynunun soğuktan korunmasına yardımcı olur, giysisini tamamlayıcı şık bir aksesuardır. 
 • İnterlok kumaştır. Salya veya dış giyim aksesuarı olarak kullanılır. 3 aydan 2 yaşa kadar kullanılır. Makinede veya elde yıkanabilir.Sevibebe Fular Önlük diş çıkarma dönemindeki bebeğiniz için salya önlüğü olarak kullanılabileceği gibi bebeğinizin boynunun soğuktan korunmasına yardımcı olur, giysisini tamamlayıcı şık bir aksesuardır. 
 • Örme pamuk havlu kumaştır. Boyun kısmında, salya emen özel dolgulu katman bulunur. Çıtçıt ile giydirilir. 3 aydan 1 yaşa kadar kullanılır. Elde veya makinede yıkanabilir.   
 • Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır Cırt bant ile kapanır. Sıvı geçirmez. Kol bantlarından giydirilir, böylelikle bebeğiniz önlüğü üzerinden kolayca çekip çıkartamaz. Hijyeniktir.
 • Ön yüz mikro havlu, arka tarafı ftalatsız pvc kaplıdır. Kol bantlarından giydirilir, böylelikle bebeğiniz önlüğü üzerinden kolayca çekip çıkartamaz.  Cırt bant ile kapanır.  Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. 6 aydan 18 aya  kadar kullanılır. Test edilmiştir.Ftalat içermeyen PVC sağlıklıdır. Silinerek,elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Ön yüz emici mikro havlu kumaştandır. Arka taraf su geçirmez ftalatsız pvc kaplıdır. Mikro kumaş pamuktan daha fazla su çeker. Yumuşak yüzeye sahiptir. Sıvı geçirmez.  2 aydan 12 aya  kadar kullanılır. Test edilmiştir.    
 • Ön yüz mikro havlu, arka yüz ftalatsız pvc kaplıdır. Cırt bant ile tutturulur.  Sevimli hayvancık desenlidir. Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir. 4  aydan 12 aya  kadar kullanılır.
 • Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır. Önlük cırt bant ile giyilir. Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. Güvenlidir. Test Edilmiştir.Sağlıklıdır. 3 aydan 8 aya kadar kullanılır. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır. Cırt bantla kapanır. Sıvı geçirmez. Boyun kısmı ribana kumaştan yapılmıştır. Kolay temizlenir. Hijyeniktir. 4 aydan 8 aya kadar kullanılır. Silinerek,elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Ön yüz mikro havlu, arka yüz ftalatsız pvc kaplı mama önlüğü. Cırt bant ile tutturulur.  Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. Test edilmiştir. 2 aydan 7 aya kadar kullanılır. Silinebilir, elde yada makinede yıkanabilir.   
1 - 20 adetten