Prematüre Ürünler 

1 - 12 adetten
 • Art 530

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir zıbın setidir. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                             
 • Art 4347

  Prematüre bebekler için hazırlanmış. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir zıbın setidir. Kolay temizlenir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Beşli prematüre zıbın seti oldukça ekonomiktir.  Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                           
 • Art 6945

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.      Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir....
 • Art 107

                                                                         
 • Art 491

  %80 pamuk, %20 polyester kumaş Prematüre bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermez. Kış günlerinde bebeğinizi sıcak tutar. Elde veya makinede yıkanabilir. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 6938

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.  Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                                 
 • Art 6914

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir zıbındır. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.  Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir....
 • Art 532

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir içlik setidir. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 6921

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir pijama altıdır Kolay temizlenebilir. Patikler pakete dahildir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 6952

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.    Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                                
 • Art 531

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmıştır. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatça giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                     
 • Art 113

  İç kısmı: %100 Pamuklu. Orta kısmı: Elyaf. Dış kısmı: %20 Polyester, %80 Pamuklu. Prematüre bebeklerde, hastane çıkışında itibaren rahatça kullanılabilir. Nefes alır, silikonlu elyaf dolgusu ile yumuşak bir tuşe ve sıcaklık sağlar.                                                             
1 - 12 adetten