Kundak 

1 - 9 adetten
 • Art 114

  İç kısmı: %100 Pamuklu. Orta kısmı: Elyaf. Dış kısmı: %20 Polyester, %80 Pamuklu. Prematür bebeklerde, hastane çıkışında itibaren rahatça kullanılabilir. Nefes alır, silikonlu elyaf dolgusu ile yumuşak bir tuşe ve sıcaklık sağlar.       
 • Art 118

  Bu ürünü doğumdan itibaren 2 aya kadar kullanabilirsiniz. Bu kundakla bebekler kendilerini daha rahat ve güvende hissederek uyurlar. %100 pamuk interlok kumaş ise, yumuşak puşesi ile yeni doğan bebeklerin hassas ciltleri için idealdir. İki tabakadan oluşmaktadır. Ebat 85x85 cm 40 derecede elde ya da makinede yıkanabilir.
 • Art 558

  %100 Pamuklu. Bebeğinizi kış günlerinde soğuktan korur. Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Sevibebe Bel Koruyuculu interlok Kundak Battaniye; hem bel koruyucu, hem de battaniyedir. Dış Kumaş ve  iç kumaş %100 pamuk interloktur. Özel keçe sayesinde bebeğinizi sıcak tutar ve gaz sancısının azalmasına da yardımcı olur....
 • Art 5849

  Yumuşak bir dokuya sahiptir. Orta kısmındaki lastikli esnek bölüm sayesinde bebeğiniz 1 aydan 5 aya kadar kullanabilir. Kış günlerinde bebeğinizi soğuktan korur. Ebat 65 cm Elde yada makinada 40 derecede yıkanır.
 • Art 115

  Sevibebe Velboa Kundakta, mikro velboa kumaş kullanılmıştır. Velboa kundağın, iç dolgusu özel silikon elyaftır. Yeni doğan, bebeği soğuktan korur. Kemer bağlama delikleri ile bebek arabasına vs. sabitlenir. Ebatlar 50x70 cm         40 derecede elde yada makinede yıkanabilir.       Yeni doğandan 4 aya kadar kullanılır....
 • Art 625

  Sevibebe peluş kundakta anti-pilling peluş kumaş kullanılmıştır. Peluş kundağın iç dolgusu, özel silikon elyaftır. Yeni doğan bebeği soğuktan korur. Kemer bağlama delikleri ile bebek arabasına vs. sabitlenir. Ebatlar 50x70 cm
 • Art 629

  Sevibebe Velboa Kundakta, mikro velboa kumaş kullanılmıştır. Desenli velboa kundağın iç dolgusu özel silikon elyaftır. Yeni doğan bebeği soğuktan korur. Kemer bağlama delikleri ile bebek arabasına vs. sabitlenir. Ebatlar 50x70 cm 40 derecede elde ya da makinede yıkanabilir. Yeni doğandan 4 aya kadar kullanılır.
 • Art 630

  Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Bebeğinizi kış günlerinde soğuktan korur. Orta kısmındaki lastikli esnek bölüm sayesinde bebeğiniz 1 aydan 5 aya kadar kullanabilir. Ebat 65 cm İç: %100 pamuk interlok, Dış: Anti pilling ( tüylenmeyen ve topaklanmayan) polar kumaştır. Elde ya da makinede 40 derecede yıkanır.
 • Art 632

  Dış Kumaş mikro velboa, iç kumaş %100 pamuk interloktur.           Bebeğinizi kış günlerinde soğuktan korur. Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Sevibebe Bel Koruyuculu Velboa Kundak hem bel koruyucu, hem de battaniyedir.                                                        
1 - 9 adetten