Pratik Yanguru

ART 63

New product

8692241100636

Bebekler oturmaya başladıktan sonra pratik olarak taşınmaları için tasarlanmıştır.

  • 6 kg dan 13 kg a kadar konforlu bir taşıma sağlar.
  • Bebegin bacaklari destekli bacak yuvasindan gecirilerek guvenli bir tasima saglanir.
  • Alt, on, omuz ve bacak bolmelerinde yumusak silikon elyafli dolgu kullanilmistir.
  • %100 Pamuk kumaş terletmez. 
  • 40 derecede elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilirMore details

 
Ürün Özellikleri
Üretim YeriTürkiye
ÜreticiLTS Tekstil Sevibebe
 
Ayrıntılı Açıklama

Bebekler oturmaya başladıktan sonra kullanılan pratik yanguru, yandan taşımak için tasarlanmıştır. Yandan taşıma hem bebek için hem taşıyan için daha rahattır. Sadece omuzdan geçirilen pratik yanguru’da bebeklerin bacakları ,destekli bacak yuvasından geçtiği için daha emniyetlidir. Ancak buna rağmen bebekler taşınırken arkadan destek verilmelidir.


Pratik yanguru’nun alt bölmesinde , ön bölmesinde,omuz bölmesinde ve bacak bölmesinde yumuşak silikon elyaf kullanılmıştır. Bu şekilde konfor artırılmıştır. Pratik yanguru’nun ön kısmında olan bağcık sayesinde bebeğin ürün tarafından sarmalanması sağlanır.

Kullanımı:
Ürünün omuz kısmına gelen ayar kopçalarını bağlayınız ve ürünü tek omuzdan geçiriniz. Oturabilecek büyüklüğe ulaşmış bebeğinizin -yüzü size dönük olacak şekilde -bacaklarını dikkatlice bacak bölmelerine yerleştirin ve bebeğin belinizin yan tarafına gelerek uygun pozisyonda olduğundan emin olun. Bebeğin arka kısmına denk gelen ürünü bebeğin sırtını kaplayacak şekilde yerleştirin ve ayar ipi ile ürünün bebeği rahatsız etmeyecek şekilde uygun sıkılıkta olduğunu kontrol edin. Son olarak omuz kısmınıza gelen ürün kopçalarını sıkıp-gevşeterek ürün sıkılığını ayarlayınız.  Pratik Yanguru ile bebek taşınırken bebeğin arkasına elle destek verilmelidir. 

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün: