Bebek Taşıma Şalı

New product

8692241005771

  • Bebeğinizin gelişimine göre birçok farklı pozisyonda kullanılabilir.
  • 3-12 kg arası konforlu bir taşıma sağlar.
  • %100 pamuklu kumaştır.

 

More details

 
Ürün Özellikleri
Üretim YeriTürkiye
ÜreticiLTS Tekstil Sevibebe
Ürün İçeriği%100 Pamuk
Kullanım Aralığı1-3 Ay
AğırlıkMin: 0 kg - Max: 13 kg
 
Ayrıntılı Açıklama

Bebegin agirligi ile sarmalanan kumas gevsemesin ve bebek terlemesin diye, bebeklerin hassas tenine uygun, zimparalanmis, kadifemsi yumusaklikta %100 pamuk kumas kullanilmistir. 


Bebek büyüdükçe farklı pozisyonlarda kullanılabilir. (Videoda iki farklı bağlama modelini izleyebilirsiniz). 

 Elde ve makinede 40 derecede yıkanabilir.

Kullanimi : 

Sevi Bebe etiketi ortalanacak ve dışa dönük olacak şekilde ürünü belinize dolayın ve sırtınızda kolları çapraz yaparak omuzlarınızdan öne getirin. Omuzlardan sarkan iki kolu bel kemer bölgesinden içeri geçirin ve bel hizasında bir kere çapraz yapıp arkadan ( veya gerekirse tekrar öne getirilip önden) kolları bağlayın. (Ürünün gevşeklik/sıkılık ayarı bebeği yerleştirdikten sonra tekrar yapılabilir.) Öndeki çapraz kollardan, bebeğinizin karnı gögüs hizanızda olacak şekilde, ayaklarını geçirerek bebeğinizi oturur pozisyonda yerleştirin . Bebeğiniz kurbağa pozisyonunda yani bacaklarının ve kalçasının M pozisyonunda olduğundan emin olun. Son olarak aşağıda kalan kumaşı, bebeğinizin ayaklarının üzerinden dışa doğru çıkartarak, bebeğin kalça kısmından boyun kısmına kadar olan bölgeyi saracak şekilde yukarı çekin.

DIKKAT !: Düşük doğum ağırlıklı bebekler ve sağlık sorunu olan çocuklar için, lütfen bu ürünü kullanmadan önce bir sağlık uzmanına danışın. Ürünün detaylı kullanım bilgileri paketin içindedir.Ürünü kullanmaya başlamadan önce mutlaka talimatları okuyunuz ve daima talimatlara uyunuz. İleride ihtiyaç duyulabilecek referans bilgileri için kullanım kılavuzunu saklayınız. Ürünü ateşten uzak tutunuz. Boğulma riskine karşı ambalajı çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Bu ürün bir oyuncak değildir.

aynı kategoride bulunan diğer 10 ürün: