Oyuncaklı Yan Yatış Yastığı

New product

8692241009366

  • Sırt üstü yatan bebeklerin kustuğu zaman, boğulma tehlikesine karşı, yan yatırılmaları için tasarlanmıştır.
  • Bebeğin genişliğine göre cırt bantlar ile ayarlanabilir.
  • Yıkanabilir dış kılıf ve sevimli tasarımı ile keyifli ve güvenli bir uyku uyumalarına yardımcı olur.

More details

 
Ürün Özellikleri
Üretim YeriTürkiye
ÜreticiLTS Tekstil Sevibebe
 
Ayrıntılı Açıklama

Reflü özellikle 6 aydan küçük bebeklerde yaygın görülen bir durumdur. Yemek borusundaki kasların henüz gelişmemesinden kaynaklanan bu durum için alınması gereken önlemler arasında yatış pozisyonları, beslenme miktarı gibi önemli detaylar vardır. Sevi Bebe reflü önleyici ürünler beslenme sonrasında bebeklerde reflü oluşumunu azaltması için tasarlanmıştır.

 Beslenmeden sonra sırt üstü yatırılan bebeklerde boğulma riski olabileceğinden bebekleri yan yatırmak tavsiye edilir. Bu nedenle yan yatış yastıkları kullanılır.

 Oyuncaklı Yan Yatış Yastığındaki oyuncaklar bebeğinizin uyku arkadaşı olup, bebeğiniz  uyuyana kadar bebeğinize arkadaşlık edecektir.

Oyuncaklı yan yatış yastığının dış yüzünde yumuşak velboa kumaş kullanılmıştır. İç kısmında boncuk elyaf kullanılmıştır.

0-3 ay arası kullanıma uygundur.

 1- Nasıl yıkanır? Oyuncaklı Yan Yatış Yastığı kirlendiği takdirde, silindir olan kısımdaki yumuşak kumaş, tela içerisindeki elyaftan ayrılarak çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. Oyuncağın üzerindeki dış giysi oyuncaktan ayrılarak çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. Oyuncağın kirlenmesi halinde oyuncak da elde yıkanabilir.

 2- Kaç Yaşa Kadar Kullanılır? 6 aydan sonra bebeklerde kaslar gelişir ve yan yatırma gereği ortadan kalkar. Ancak bebek halen yastığı kullanmak istiyorsa, kullanmasında sakınca yoktur.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: