Kangurular 

1 - 5 adetten
 • Art 584

  Elleriniz serbest bir şekilde bebeğinizle gezinti mi yapmak istediniz? Sevi Bebe Komfort Bebe Kanguru tam size göre.%100 Pamuk kumaş. 5 kilogramdan 15 kilograma kadar taşır. Siperlik bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Yumuşak , kolay kullanımlıdır. Bebeğin rahat oturabilmesi için kalça bandı, bebeğin diz kapaklarının altına gelecek şekilde...
 • Art 561

  Renk :  Bordo  Lacivert  Kahverengi 

  Eğer kanguruyu sık ve uzun süreli kullanıyorsanız, oturaklı kanguru tam size göre! Bel kemeri, omuz askıları ve bebek oturma bölmesi ile konforlu bir kanguru modelidir.Kullanım Videolarını İzlemek İçin Tıklayın.
 • Art 578

  Renk :  Bordo  Lacivert  Kahverengi 

  Yumuşak , kolay kullanımlı, hava sirkilasyonlu ve çift yönlü kullanımlıdır.%100 Pamuklu Siperlik bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Yumuşak , kolay kullanımlıdır. Pamuklu ve hava sirkilasyon kanalları sayesinde terletmez.  Kangurunun üst kısmı katlanarak, bebek ön tarafa baktırılabilir. 5 kilogramdan, 13 kilograma kadar taşır  Elde ve...
 • Art 581

  %100 Pamuk Siperlik, bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Yumuşak, kolay kullanımlıdır. 5 kilogramdan 15 kilograma kadar taşır. Çamaşır makinesinde veya elde 40 derecede yıkanır.Kullanım Videolarını İzlemek İçin Tıklayın.
 • ART 63

  Bebekler oturmaya başladıktan sonra pratik olarak taşınmaları için tasarlanmıştır.6 kg dan 13 kg a kadar konforlu bir taşıma sağlar. Pamuk kumaş terletmez.  40 derecede elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilirKullanım Videolarını İzlemek İçin Tıklayın.
1 - 5 adetten