Bebek Yıkama Süngerleri 

1 - 5 adetten
 • Art 159

  Renk :  Mavi  Pembe  Sarı 

  Azo Boya İçermez. Kanserojen madde içermez. Toksik element içermez. Alerjik olamayan sağlıklı boya kullanılmıştır. Uluslararası bağımsız test laboratuvarında test edilmiştir. Yumuşak ve konforlu bir banyo sağlar. Bebeğin kaymasını engeller.Test Rapor No: TURT160141675_REVISED 01
 • Art 02

  Renk :  Mavi  Pembe  Sarı  Turuncu 

  %100 bitki özlüdür. Doğaldır. Sağlıklıdır. Yeni doğan bebeklerin banyosunda kullanabilirsiniz. Özel dokusu sayesinde yüksek su emiş gücü Selülozik sünger, cildi tahriş etmez. Doğada çözülen çevreci bir üründür.
 • Art 05

  Özel kuş tüyü süngerdir. Sabunla birleştiğinde ekstra yumuşaklığa sahip olur. Süngere kıyasla az bakteri üretir. Uluslararası test firması UL tarafından test edilmiştir. Azo boya, kanserojen madde, ftalat ve ağır metal içermez.TEST EDİLMİŞTİR: İntertek-TURA08072528
 • Art-40

  Yumusak dokusu ile bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeden yıkanmasına yardımcı olur. Azo boya, kanserojen madde, ftalat ve ağır metal içermez.
 • Art 04

  Yumuşak süngerler bebeğin cildini tahriş etmez ve bebeğiniz için rahat bir banyo süresi sağlar. Bebeğinizi hem sabunlamak hem de eğlendirmek için özel olarak tasarlanmış 4 adet renkli, dikkat çekici ve yumuşak süngerler. Azo boya, kanserojen madde, ftalat ve ağır metal içermez.
1 - 5 adetten