Tekstil Giyim 

her sayfada
1 - 20 adetten
 • Art 530

  Desen :  Galaksi  Bahar  Mavi Çiçek  kuğu desen 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir zıbın setidir. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                             
 • Art 6945

  Desen :  Galaksi  Bahar  Mavi Çiçek  kuğu desen 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.      Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir....
 • Art 6938

  Desen :  Galaksi  Bahar  Mavi Çiçek  kuğu desen 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.  Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                                 
 • Art 6914

  Desen :  Galaksi  Bahar  Mavi Çiçek  kuğu desen 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir zıbındır. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 532

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir içlik setidir. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 6921

  Desen :  Galaksi  Bahar  Mavi Çiçek  kuğu desen 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir pijama altıdır Kolay temizlenebilir. Patikler pakete dahildir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 6952

  Desen :  Galaksi  Bahar  Mavi Çiçek  kuğu desen 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.    Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                                
 • Art 531

  Desen :  Arabalı Ayı  Kuzu  Dinazor 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmıştır. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatça giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                     
 • Art 380

  %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme yada solma olmaz. Sağlıklıdır.
 • Art 132

  %100 pamuktan üretilmiştir. Yüksek emici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve dayanıklı bir dokusu vardır. İlk yıkama sonrası mükemmel yumuşaklık kazanır ve bebek cildini tahriş etmez. 40°C sıcaklıkta benzer renklerle makinede yıkanabilir. Özel örgüsü sayesinde; rahat nefes alır ve fazla ısıyı önler. Bir pakette 6 adet mevcuttur. 25x25 cm
 • Art 90

  Renk :  Mavi  Pembe 

  %100 pamuklu. Yumuşak ve dayanıklı dokuya sahiptir. Emici çift kat penye kumaştan üretilmiştir. Bir pakette 10 adet bulunur. Çamaşır makinesinde yıkanabilir. Onlu penye bebek mendil seti oldukça ekonomiktir. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 94

  Renk :  Mavi  Pembe 

  %100 pamuk. Bebeğinizin hassas cildi için yumuşak, mermerşahi kumaştan üretilmiştir. Bir pakette 10 adet bulunur. Tahriş etmez. Çamaşır makinesinde yıkanabilir.
 • Art 99

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Ekru 

  %100 pamuklu. Yeni doğan bebekler için 3 aya kadar kullanılır. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir. Tahriş etmez.
 • Art 8475

  %100 pamuk kumaş kullanılmıştır. Kanserojen ve alerjik boya kullanmaz. Sevi Bebe  tekstil ürünleri yıkama sonrası çekmez, sarkmaz, renkleri deforme olmaz. Bebeğinizin hassas cildine uygun üretilmiştir. Sağlıklıdır.
 • Art 78

  %100 pamuk kumaş kullanılmıştır. Sevi Bebe ürünlerinde kesinlikle kanserojen madde ve alerjik boya kullanmaz. Sevi Bebe tekstil ürünleri yıkama sonrası çekmez, sarkmaz, renkleri deforme olmaz. Bebeğinizin hassas cildine uygun üretilmiştir. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 92

  100% pamuk kumaş kullanılmıştır. Sevi Bebe  ürünlerinde kesinlikle kanserojen ve alerjik boya kullanmaz. Sevi Bebe  tekstil ürünleri yıkama sonrası çekmez, sarkmaz, renkleri deforme olmaz. Bebeğinizin hassas cildine uygun üretilmiştir. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 586

  %100 pamuk kumaş kullanılmıştır. Sevi Bebe ürünlerinde kesinlikle kanserojen ve alerjik boya kullanmaz. Sevi Bebe tekstil ürünleri yıkama sonrası çekmez, sarkmaz, renkleri deforme olmaz. Bebeğinizin hassas cildine uygun üretilmiştir. Sağlıklıdır. 
 • Art 148

  %80 pamuk, %20 polyester kumaştan üretilmiştir. Bebeğinizin ayağından çıkmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bebeğinizin hassas cildine uygundur. Elde veya makinede yıkanabilir. Özel tül ambalajlıdır.                    
 • Art 156

  Sevibebe 2’li bebek eldiveni %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Bebeğinizin hassas cildine uygun standartlarda üretilen ürünümüz bebeğinizin ellerini sıcak tutar Kıyafetini tamamlayan şık bir aksesuardır. Pakette 2 çift eldiven bulunur.                                                                       
 • Art 153

  %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Bebeğinizin elinden çıkmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bebeğinizin hassas cildine uygundur. Elde veya makinede yıkanabilir. Özel tül ambalajlıdır.
1 - 20 adetten