Bebek Arabası ve Taşıma Ürünleri Aksesuarları 

her sayfada
1 - 20 adetten
 • Art 8376

  Desen :  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız  Uç Uç  Tüy  Yaprak 

  %100 Pamuk ile terletmeyen kumaştandır. İç dolgusu boncuk elyaf, bebeğinize konforlu ve hijyenik bir ortam sağlar. Kolay sökülür takılır. Tahriş etmez. Elde ve makinede yıkanabilir. Arkasındaki lastik bant  sayesinde bir çok oto koltuğuna ve bebek arabasına kolayca takılabilir.
 • Art 6273

  Renk :  Mavi  Pembe  Ekru 

  Bebeğin vücut yapısına göre şekillendirilmiştir. Bebeğinizin rahat edebileceği konforlu bir destek sağlar. Kullanışlı ve güvenli bir destek sağlar. Pamuklu kılıf. Standart ana kucaklarına uyar.
 • Art 500

  Desen :  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız 

  Bebeğinizin rahat edebileceği, konforlu bir destek sağlar. Bel desteğinde bulunan boncuk strafor sayesinde, bebeğin sırtının geldiği kısım bebeğin vücut yapısına göre şekillenir. Kullanışlı ve güvenli bir destek sağlar. % 100 Pamuk Dış Kumaş Boncuklu strafor ile sağlıklı.
 • Art 37

  Renk :  Pembe  Turuncu  Kahverengi  Gri 

  Dış kumaşı kadife, iç dolgu silikon boncuk elyaf. Bebeğin terlemesini önler.  Elde yıkanır. Kadife kumaş, silikon boncuk elyaf dolgusu ve ince boyun arkası ile bebeğinize konforlu bir yolculuk sağlar.
 • Art 321

  Net Şeffaf kumaşla bebeğinize güzel görüş sağlar.  Bebeğinizi yağmurdan, tozdan ve rüzgardan korur. Dayanıklı ve sağlıklıdır. Fitalat İçermez. Standart her pusete uygundur. Havalandırma delikleri mevcuttur.
 • Art 221

  Bebeğinizi sinek ve tüm haşerelerden korur. Standart pusetlere uygundur. Yıkanabilir.Özellikle yaz günleri bebeğinizle yapacağınız açık hava gezilerinde ve pikniklerde sivri sinekler, böcekler ve haşereler bütün neşenizi kaçırır. Sevi Bebe Puset Sinekliği esnek yapısı ile her boy pusetlere uyar, bebeğinizi sinek ve tüm haşerelerden korur.
 • Art 224

  Bebeğinizin minik eşyalarını taşıyabileceğiniz şık ve işlevli bir çanta. Bebek arabası ile yapacağınız gezilerde bebeğinizin ihtiyaç duyacağı eşyaların elinizin altında olmasını istersiniz.. Sevi Bebe Puset Çantası şık görünümü ile pusetin tamamlayıcısıdır.File içindeki kumaş, küçük eşyaların dökülmesini engeller. Standart her boy pusete uyar....
 • Art 322

  Net şeffaf kumaş Elde yıkanır. Dayanıklı ve sağlıklıdır. Fitalat İçermez. Terletmez. Net şeffaf kumaşı ile bebeğinize güzel bir görüş sağlar ve bebeğinizi yağmurdan, tozdan ve rüzgardan korur. Dayanıklı Sevi Bebe Ana Kucağı Yağmurluğu, her türlü ana kucağına uyacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Art 220

  Bebeğinizi sinek ve tüm haşerelerden korur. Standart ana kucaklarına uygundur. Yıkanabilir.
 • Art 237

  Desen :  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız  Uç Uç  Tüy  Yaprak 

  %100 pamuk ve terletmeyen kumaştan yapılan Sevi Bebe Ana Kucağı Örtüsü ile bebeğiniz rüzgar, toz, güneş ve haşerelerden korunur. Lastikli alt yapısı sayesinde standart ana kucaklarına uygundur.  Bebeğinizi görmek istediğinizde çıt çıtlı pencereyi kullanabilirsiniz. Kolay sökülür takılır. 40 derecede çamaşır makinesinde veya elde yıkanabilir.
 • Art 235

  Renk :  Mavi  Pembe  Turuncu 

  Oto koltuk kemerleri, uzun süreli yolculuklarda çocuklarınız için rahatsız edici olabilir. Sevi Bebe oto kemer kılıfları, yumuşaklığı ve sevimli hayvan desenleri ile çocuklara rahat ve keyifli bir seyahat sunar. Her türlü kemere uyar. Yıkanabilir.
 • Art 41

  Desen :  Flamingo  Balık  Sevimli Böcekler  Yıldız Yağmuru Pembe  Yıldız Yağmuru Mavi  Yıldız Yağmuru Gri 

  %100 Pamuk nefes alır müslin kumaştir.  Plastik halkalar ile kolay sökülür takılır. Muslin kumaştan yapılan ana kucağı örtüsünü bebeğiniz uyurken veya güneşten korunmak için kullanabilirsiniz
 • Art 42

  Desen :  Flamingo  Balık  Sevimli Böcekler  Yıldız Yağmuru Pembe  Yıldız Yağmuru Mavi  Yıldız Yağmuru Gri 

  %100 Pamuk nefes alır müslin kumaştır.  Plastik halkalar ile kolay sökülür takılır. Muslin kumaştan yapılan puset örtüsünü bebeğiniz uyurken veya güneşten korunmak için kullanabilirsiniz
 • Art 43

  Renk :  Pembe  Gri  Kot 

  Üst kısmı %100 pamuk, alt kısmı yüksek teknoloji ürünü olan 3D, esnek yapılı, gözenekli kumaştır ; bebeğin terlemesini önler ve konforlu bir taşıma sağlar. Birçok pusete uyacak şekilde tasarlanmıştır.DİKKAT !: Bebeği gözetimsiz olarak puset içinde bırakmayınız. Bebeğiniz pusetin içindeyken DAİMA kemerlerini bağlı tutunuz.
 • Art 45

  Renk :  Pembe  Gri 

  Dış kumaşı yüksek performanslı teknik kumaştan olan ayarlanabilir boyun koruyucu , cırt bantları ve üst kısmında bulunan bağcıkları sayesinde boyun koruyucu veya uyku yastığı olarak kullanılabilir.
 • Art 47

  Renk :  Pembe  Gri 

  Çocuğunuzun araba kemerinde veya oto koltuğu kemerinde konforlu uyumasını sağlar. Yastığın ergonomik şekli çocuklar hatta büyükler için konforlu bir uyku yastığıdır. Elyaf özel bir kumaş içindedir. Elyaflı yastık kolayca çıkarılıp dış kılıf elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 61

  Desen :  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız  Uç Uç  Tüy  Yaprak 

  Bir çok ana kucağına olacak şekilde tasarlanmış olan ana kucağı kılıfı %100 pamuk kumaştan yapılmıştır. Bu yeni üründe yeni doğan bebek için ana kucağı kılıfının iç kısmına seyyar bir bel desteği konmuştur.100% pamuk kılıf içine elyaf dolgular yerleştirilmiştir, yumuşak dokusuyla konforlu ve hijyenik bir taşıma sağlar. Lastikli yapısı ile birçok...
 • Art 315

  Desen :  Aslan  Ayıcık Desen  Korsan  Ceylan  Zürafa  Kuğu  Yeni Prenses 

  Sevi Bebe Pano Baskılı Müslin Bebek Arabası Örtüsü, %100 pamuklu müslin kumaştan üretilmiştir. Yüksek su emici özelliktedir. Yumuşak ve nefes aldıran özel dokusu sayesinde aşırı ısınmayı ve bebeğinizin bunalmasını  önler. Plastik halkalar ile kolay sökülür takılır. Ürün, alt kısmında bulunan ağırlıklar sayesinde rüzgarda uçuşmaz. Pano baskı...
 • Art 316

  Desen :  Aslan  Ayıcık Desen  Korsan  Ceylan  Zürafa  Kuğu  Yeni Prenses 

  Sevi Bebe Pano Baskılı Müslin Anakucağı Örtüsü,%100 pamuktan üretilmiştir. Yüksek su emici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve nefes aldıran özel dokusu sayesinde aşırı ısınmayı ve bebeğinizin bunalmasını önler. İlk yıkama sonrası mükemmel yumuşaklık kazanır ve bebek cildini tahriş etmez. Pano Baskı tekniği sayesinde rengarenk ve daha geniş desen...
 • Art 205

  Bebeğinizi yağmurdan ve rüzgardan korur. Lastikli yapısı ile birçok pusete uyacak şekilde tasarlanmıştır. Önden açılır şeffaf penceresi ile bebeğiniz rahatça dışarıyı izleyebilir.
1 - 20 adetten