Aksesuar Ürünleri 

1 - 18 adetten
 • Art 152

  Desen :  Kot  Pembe Yıldız  Gri Yıldız 

  Kumaş Mama Sandalyesini evde veya restorandaki herhangi bir sandalyeye takarak bebeğin sizinle yemek yemesini sağlayabilirsiniz.Bebeğin boyutuna göre yüksekliği ayarlanabilir. Her boy sandalyeye bağlanabilecek şekilde tasarlanmıstır. Göğüs kısmında yumuşak dolgulu bant  bulunmaktadır. Hafiftir, anne çantasında taşınabilir ve kullanımı oldukça...
 • Art 233

  Viskon(ağaç lifi), nonwoven ve pamuğun birleştiği, 10 defa yıkamaya dayanıklı, sıvı geçirmez bebek bezi kullanılmıştır. Bebeklere kolay giydirip çıkarmak için önden açılır tasarımlıdır. Bel ayarı geniş cırt bant ile kolay ayarlanabilir. 3-13 kg.
 • Art 232

  Beden :  1 (5-12 kg)  2 (13-20 kg)  3 (21-36 kg) 

  %100 Pamuk Ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı, yaralı bölgeyi korur. Konforlu bir uyku sağlar. Önden açılır olması pansumanı kolaylaştırır. Tuvalet sorununda yardımcıdır.No 1: 5-12 kg No 2: 13-20 kg No 3: 21-36 kg.
 • Art 231

  Beden :  1 (5-12 kg)  2 (13-20 kg)  3 (21-36 kg) 

  Dünya çocuklarına Sevi Bebe’nin kazandırdığı bir yenilik daha. %100 Pamuk Ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı, yaralı bölgeyi korur. Konforlu bir uyku sağlar.1 no: 5-12 kg 2 no: 13-20 kg 3 no: 21-36 kg.
 • Art 277

  Renk :  Mavi  Pembe  Gri 

  Sevi Bebe’nin dünya bebeklerine kazandırdığı bir üründür. Diz kısmında ve popo kısmında koruyucu pedler bulunur. Bebeklerin ilk yürümeye başladığı dönemde yardımcı  bir pantolondur Elde veya çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 129

  Renk :  Mavi  Pembe  Gri 

  Özel kaymaz yüzeyi ile, bebeğiniz emeklerken kaymaz. Özel destek sayesinde bebeğin dizi acımaz. İnceltilmiş arka kumaş sayesinde bebeğin bacağı acımaz. Alt ve üstteki kancalar sayesinde dizlik, bebeğin bacak kalınlığına göre ayarlanabilir.  Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkayabilirsiniz.
 • Art 191

  Renk :  Mavi  Pembe  Gri 

  Dizin yere geldiği kısım ekstra güçlendirilmiş ve yumuşatılmıştır. Dizin tahriş olmasını önlemektedir. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkayabilirsiniz.
 • Art 212

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Ekru 

  Bel desteği, bebeği yanlış taşımaya karşı korur. Gaz sancısına karşı bebeğin bel kısmını sıcak tutar. Sevi Bebe Bel Koruyucu, bebeğin belini koruyacak, aynı zamanda bebeğin belini sıcak tutarak gaz sancısını da azaltacaktır.
 • Art 120

  Renk :  Bordo  Lacivert 

  Bazı küçük çocuklar çok hareketli olur. Her an elinizden kurtulup araç yoluna atlayabilir veya kaşla göz arasında kaybolabilirler. Sevibebe Çocuk Güvenlik Kemeri ile bu sorun biter. Bu kemer ile çocuğunuz özgürce dolaşırken, kaçıp gözden uzaklaşmayacaktır.
 • Art 688

  Renk :  Bordo  Lacivert 

  Bebekleri yürümeye alıştırma döneminde ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Bebeğin ellerinden tutulmadığı için omuz çıkmalarının önüne geçilmiş olur. Bebeği bacak arasından ve belden kavrayan bu yardımcı sayesinde bebek güvenle sarılır. Bebeğin kolları boşta kaldığı için özgürce ve dengeli yürümeyi öğrenir. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 234

  Renk :  Mavi  Pembe  Kahverengi  Yeşil 

  Şık hayvan figürleri ve sağlıklı malzemeden üretilmiş bir emzik tutucudur. Havyan figürlerinin olması, aynı zamanda bebeğinizin ilgisini çeker. Zararlı madde içermeyen bağcık, emziğin düşmesini engeller.
 • Art 304

  Sevi Bebe Ter Bezi, hidrofil pamuktan yapılmıştır. Emici müslin kumaştır. Özel tasarımı sayesinde çocuğun sırtından kaymaz. 40 derecede elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilir. Yeni doğan bebekten, 6 yaşa kadar kullanılabilir.
 • Art 32

  Desen :  Prenses  Akvaryum 

  Bebek arabası, oto koltuğu ve ana kucağında kullanılabilecek pratik bir tutucudur. Bebeğinizin biberonunu, diş kaşıyıcısını veya oyuncağını tutturarak yere düşmesi önlenir.
 • Art 62

  Renk :  Pembe  Gri 

  Cırtlı yapısı sayesinde bebeğin kafa büyüklüğüne göre ayarlanabilir. Darbe emici ve terletmez özel yüksek performanslı teknik kumaşı ile rahat bir kullanım sağlar.
 • ART 64

  Renk :  Sarı  Ekru  Gri 

  Henüz oturamayan bebeklere oturma yardımcısıdır. Bebek oturma minderinde bebekler dik oturur. Sağa –sola, öne –arkaya devrilmez. Yumuşak ve konforludur.
 • Art 685

  Renk :  Yeşil  Gri  Krem 

  %100 doğal kiraz çekirdeğinden oluşmaktadır. %100 pamuk kumaştan yapılan bel bandı içerisine kiraz çekirdeği konularak tasarlanmıştır. Sağlıklıdır. Bebeklerde gaz sancısını ortadan kaldırır. Normal fırında veya mikrodalgada ısıtıldıktan sonra bebeğin beline takılarak kullanılır. Kiraz çekirdekleri ısıyı uzun süre muhafaza eder ve yavaşça dışarı...
 • Art 686

  Yeni doğan bebeklerin en büyük sorunlarından biri de gaz sancısıdır. Sevi Bebe, bebeklerin gaz sancısı için, Gaz giderici Termal Patik yaparak annelerin en büyük sorununa çözüm üretti.%100 pamuk kumaştan yapılan ve bebeğin ayağından çıkmayacak şekilde tasarlanmış bir patik içerisine kiraz çekirdeği konularak tasarlanmıştır. Sevi Bebe, Gaz giderici...
 • Art 687

  Renk :  Pembe  Sarı  Kahverengi  Gri 

  Doğaldır Bebeklerde gaz sancısını ortadan kaldırmaya yardımcı olur Kiraz çekirdekleri ısıyı uzun süre muhafaza eder ve yavaşca dışarı vererek bebeğinizi rahatlatmaya yardımcı olur. İçerisinde kiraz çekirdekleri bulunan minderi ısıtıp bebeğinizin karın ve ayak altı bölgelerine koyarak gaz sancılarını yatıştırabilirsiniz. Normal fırında veya...
1 - 18 adetten