Aksesuar Ürünleri 

her sayfada
1 - 20 adetten
 • Art 152

  Desen :  Kot  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız  Mermer 

  Seyahatlerde kullanıma uygun, pratik kumaş mama sandalyesi ile çocuğunuzun sizinle aynı masada yemek yemesini sağlayabilirsiniz. Her boy sandalyeye bağlanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Hafiftir, ebeveyn çantasında taşınabilir ve kullanımı oldukça kolaydır. %100 pamuk kumaştır, yıkanabilir.DİKKAT! : Ürünü kullanırken bebeği asla yalnız ve...
 • Art 233

  Viskon(ağaç lifi), nonwoven ve pamuğun birleştiği, 10 defa yıkamaya dayanıklı, sıvı geçirmez bebek bezi kullanılmıştır. Bebeklere kolay giydirip çıkarmak için önden açılır tasarımlıdır. Bel ayarı geniş cırt bant ile kolay ayarlanabilir. 3-13 kg. 24 adet kullan at bez hediyelidir.
 • Art 232

  Beden :  1 (5-12 kg)  2 (13-20 kg)  3 (21-36 kg) 

  %100 Pamuk Ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı, yaralı bölgeyi korur. Konforlu bir uyku sağlar. Önden açılır olması pansumanı kolaylaştırır. Tuvalet sorununda yardımcıdır.No 1: 5-12 kg No 2: 13-20 kg No 3: 21-36 kg.
 • Art 231

  Beden :  1 (5-12 kg)  2 (13-20 kg)  3 (21-36 kg) 

  Dünya çocuklarına Sevi Bebe’nin kazandırdığı bir yenilik daha. %100 Pamuk Ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı, yaralı bölgeyi korur. Konforlu bir uyku sağlar.1 no: 5-12 kg 2 no: 13-20 kg 3 no: 21-36 kg.
 • Art 277

  Renk :  Mavi  Pembe  Gri 

  Emeklemeye ve yürümeye başlayan bebekler için tasarlanmıştır. Diz ve popo kısmındaki destekler sayesinde emeklerken dizleri, düştüğünde poposu acımaz. Özel kaydırmaz yüzeyi ile bebeğiniz emeklerken kaymaz. Standart boydur, elastik yapısı sayesinde 6-14 ay bebekler için uygun ebatlardadır.
 • Art 129

  Renk :  Mavi  Pembe  Gri 

  Alt ve üstteki kancalar bebeğin bacak kalınlığına göre ayrı ayrı ayarlanıp dizine sabitlenir. Özel kaydırmaz yüzeyi ile bebeğiniz emeklerken kaymaz. Ürünün yere değen yüzeyindeki ekstra destek sayesinde bebeğinizin dizleri acımaz. İnceltilmiş arka bölümü bebeğinizin bacak arkasını acıtmaz. Emekleyen bebeğin duruşuna göre ergonomik formdadır.
 • Art 191

  Renk :  Mavi  Pembe  Gri 

  Dizin yere geldiği kısım ekstra güçlendirilmiş ve yumuşatılmıştır. Dizin tahriş olmasını önlemektedir. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkayabilirsiniz.
 • Art 212

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Ekru 

  Bel desteği, bebeği yanlış taşımaya karşı korur. Gaz sancısına karşı bebeğin bel kısmını sıcak tutar. Sevi Bebe Bel Koruyucu, bebeğin belini koruyacak, aynı zamanda bebeğin belini sıcak tutarak gaz sancısını da azaltacaktır.
 • Art 120

  Renk :  Bordo  Lacivert 

  Bazı küçük çocuklar çok hareketli olur. Her an elinizden kurtulup araç yoluna atlayabilir veya kaşla göz arasında kaybolabilirler. Sevibebe Çocuk Güvenlik Kemeri ile bu sorun biter. Bu kemer ile çocuğunuz özgürce dolaşırken, kaçıp gözden uzaklaşmayacaktır.
 • Art 688

  Renk :  Bordo  Lacivert 

  Bebekleri yürümeye alıştırma döneminde ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Bebeğin ellerinden tutulmadığı için omuz çıkmalarının önüne geçilmiş olur. Bebeği bacak arasından ve belden kavrayan bu yardımcı sayesinde bebek güvenle sarılır. Bebeğin kolları boşta kaldığı için özgürce ve dengeli yürümeyi öğrenir. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 234

  Renk :  Mavi  Pembe  Kahverengi  Yeşil 

  Şık hayvan figürleri ve sağlıklı malzemeden üretilmiş bir emzik tutucudur. Havyan figürlerinin olması, aynı zamanda bebeğinizin ilgisini çeker. Zararlı madde içermeyen bağcık, emziğin düşmesini engeller.
 • Art 304

  Sevi Bebe Ter Bezi, hidrofil pamuktan yapılmıştır. Emici müslin kumaştır. Özel tasarımı sayesinde çocuğun sırtından kaymaz. 40 derecede elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilir. Yeni doğan bebekten, 6 yaşa kadar kullanılabilir.
 • Art 32

  Desen :  Prenses  Akvaryum 

  Bebek arabası, oto koltuğu ve ana kucağında kullanılabilecek pratik bir tutucudur. Bebeğinizin biberonunu, diş kaşıyıcısını veya oyuncağını tutturarak yere düşmesi önlenir.
 • Art 62

  Renk :  Pembe  Gri 

  Cırtlı yapısı sayesinde bebeğin kafa büyüklüğüne göre ayarlanabilir. Darbe emici ve terletmez özel yüksek performanslı teknik kumaşı ile rahat bir kullanım sağlar.
 • ART 64

  Renk :  Sarı  Ekru  Gri 

  Henüz oturamayan bebeklere oturma yardımcısıdır. Bebek oturma minderinde bebekler dik oturur. Sağa –sola, öne –arkaya devrilmez. Yumuşak ve konforludur.
 • Art 685

  Renk :  Yeşil  Gri  Krem 

  %100 doğal kiraz çekirdeğinden oluşmaktadır. Pamuklu kumaştan yapılan bel bandı içerisine kiraz çekirdeği konularak tasarlanmıştır. Sağlıklıdır. Bebeklerde gaz sancısını ortadan kaldırır. Normal fırında veya mikrodalgada ısıtıldıktan sonra bebeğin beline takılarak kullanılır. Kiraz çekirdekleri ısıyı uzun süre muhafaza eder ve yavaşça dışarı vererek...
 • Art 686

  Renk :  Ekru  Yeşil  Gri 

  Bebeklerin gaz sancılarını yatıştırmak için ideal bir üründür. Patiğin içinde doğal kiraz çekirdekleri bulunur ve cırtlı bağlama kayışları ile bebeğin ayağına giydirilerek sabitlenir. Normal fırında veya mikrodalgada ısıtılarak kullanılır. Kiraz çekirdekleri ısıyı uzun süre muhafaza eder ve yavaşça dışarı vererek bebeğinizi rahatlatmaya yardımcı olur.
 • Art 687

  Renk :  Pembe  Sarı  Ekru  Kahverengi  Gri 

  Desen :  Tavşan Nakış  Ayıcık Nakış  Balina Nakış 

  Bebeklerin gaz sancılarını yatıştırmak için ideal bir üründür. Kiraz çekirdekleri ısıyı uzun süre muhafaza eder ve yavaşça dışarı vererek bebeğinizi rahatlatmaya yardımcı olur. İçerisinde doğal kiraz çekirdekleri bulunan minderi ısıtıp bebeğinizin karın ve ayakaltı bölgelerine koyarak gaz sancılarını yatıştırabilirsiniz. Kiraz çekirdekli minderi...
 • Art 376

  Desen :  Tavşan Desen  Fil Desen 

  Yumuşak dokusuyla bebeğe rahat bir oyun alanı sağlar. Çok Fonksiyonlu Destekli Minder ayarlanabilir kaydırmaz emniyet kemeri özelliği ile güvenli duruş sağlar. Destek minderi halıya sabit değildir, isteğe bağlı sabitlenebilir. Oyuncak askısı mindere takılıp çıkartılabilir. Oyun halısı ve fermuarlı minder kılıfı makinada yıkanabilir.
 • Art 377

  Desen :  Sevimli Hayvanlar  Masal Şatosu 

  Bebeklere sert zemin üstünde yumuşak, güvenli ve konforlu alan sağlar. Yer ile teması keser, böylelikle bebekler soğuktan korunur. Kenar kısmı içinden ipli olup 4 yandan ipler büzülebilir. Böylece oyun halısı aynı zamanda oyuncak torbası haline gelir ve dağınıklığı ortadan kaldırır. Taşıması kolay katlanılabilir ürün fazla yer kaplamaz.
1 - 20 adetten