Ev İçi Güvenlik Ürünleri 

1 - 10 adetten
 • Art 8635

  20 parçadan oluşan bebek güvenlik seti ile bebeğinize güvenli bir ev ortamı hazırlayabilirsiniz. Kullanımı kolaydır. 6 adet priz emniyeti, 4 adet köşe koruyucu, 4 adet buzdolabı ve dolap kilidi, 4 adet kapı durdurucu ve 2 adet dolap kilidinden oluşur.
 • Art 8611

  Evdeki sivri köşeleri Sevi Bebe Köşe Koruyucu ile kapatabilirsiniz. Bir pakette 4 adet bulunur. Darbe emici yumuşak malzeme ile çocukların kafasını keskin köşelerden korur.
 • Art 8628

  Kendi anahtarı olmadan sadece büyüklerin çıkarabileceği Sevi Bebe Priz Emniyeti ile, bebekleriniz güvende olacaktır. Fiş kullanılmayan prizlerden, meraklı çocukların korunmasına yardımcı olur. Dayanıklı, çıkarılabilir ve yeniden kullanılabilir. Bir pakette 8 adet priz emniyeti vardır.
 • Art 8598

  Dolap, çekmece, çöp kutusu, seviye farkı olmayan pencereler için basit bir güvenlik kilidi.Yapışkan bant 24 saat sonra güçlenir. 24 saatten önce test etmeyiniz. Pencere kanatları aynı seviyede ise pencerelerde de kullanılır. Çocukların mobilya, buzdolabı, dolap vs kapılarını açmasını önler. Her türlü yüzeye kolayca sabitlenebilir. Pakette 2 adet...
 • Art 8604

  İki kolu bir birine kilitleyen ve ancak bir yetişkinin yandaki yaylı düğmeyi itmesiyle açılabilen kilit, dolabı kapalı tutar. Çocukların dolap kapılarını açmasını engeller. Kapı koluna veya kapı topuzuna takılır. Çocukların D kulplu dolaplar ve topuz kulplu dolapları açmalarını önler. Pakette 2 adet dolap kapı kilidi mevcuttur.
 • Art 400

  Sevi Bebe Kapı Durdurucu ile bebek yanlışlıkla kendi üzerine kapıyı kapatamaz. Rüzgar veya başka bir nedenle kapı kapanırsa bebeğin parmağı kapı arasında kalmaz. Yumuşak malzemedir. Kapı ile çerçeve arasında yastık görevi yapar. Kullanımı çok kolaydır. Kapıyı kapatmak istediğinizde kolayca çıkar ve monte edilir. Sevimli ayıcık şeklindeki 2 adet kapı...
 • Art 55

  Dolap, kapı, çekmece, klozet, fırın gibi bebek için sakıncalı her yerde kullanılır. Delmeden, güçlü yapışkan ile kolay monte edilir. Bir pakette iki adet bulunur.
 • Art 57

  Dolap, kapı, çekmece, klozet ve fırın gibi bebek için sakıncalı her yerde kullanılır. Delmeden, güçlü yapışkan ile kolay monte edilir.
 • Art 398

  Şekil :  Panda  Koala  Maymun 

  Çocukların parmaklarının kapıya sıkışmasını önler. Evinizdeki kedi veya köpeğiniz için kapının aralıklı kalmasını sağlar. Kolayca kapı koluna takılıp çıkartılabilir. Pelüş hayvan desenleriyle oyuncak görünümünde olup, aksesuar olarak bebek arabası içinde kullanılabilir.
 • Art 397

  Desen :  Kuş  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız  Uç Uç  Tüy  Yaprak  Mermer  Çıtır Çiçek  Çentik 

  Çocukların parmaklarının kapıya sıkışmasını önler. Kolay bir kuruluma sahip olan ürün kapıda herhangi bir hasar veya leke bırakmaz. Kolayca kapı koluna takılıp çıkartılabilir. 1 pakette 2 adet bulunmaktadır.
1 - 10 adetten