Anne ve Emzirme Ürünleri 

1 - 9 adetten
 • Art 75

  Desen :  Kot  Prenses  Gri Yıldız 

  Sevi Bebe Emzirme Seti, bebeğinizi emzirme döneminizde ihtiyacınız olan ürünlerden oluşur.  1- Anne Bebek Minderi 2- Emzirme yastığı 3- Emzirme örtüsü
 • Art 6280

  Desen :  Kot  Prenses  Gri Puantiye  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız 

  %100 Pamuklu. Boyundaki bariyer sayesinde anne bebeği rahatlıkla görebilir. Terleme yapmaz. Kolayca takılıp çıkarılabilir. Yıkanabilir.
 • Art 6372

  Desen :  Kot  Prenses  Gri Puantiye  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız 

  Bebeklerin ne zaman acıkacağı ve emmek isteyeceği belli olmaz. Bebeği emzirecek ortam her zaman olmayabilir. Ama anne çantasında kolayca taşınabilen ve boyun kısmındaki toka ile bağlanarak giyilebilen bir anne emzirme örtüsü ile anne bebeğini her ortamda emzirebilir.Örtünün boyun kısmına yapılmış olan elyaf dolgulu halka vasıtasıyla emzirme...
 • Art 9564

  Desen :  Ayıcık 

   Anne bebek minderi bebeğinizin de ilk oyun arkadaşı olacaktır.Dış kumaşı yumuşak velboadır. Elyaf Kılıf İçindedir. İçinde Slikonlu Elyaf kullanılmıştır. Gerektiğinde dış kılıf çıkarılarak yıkanabilir. Hamilelikten, bebeğinizin desteksiz oturabilmesine kadar kullanabilirsiniz. Dış kılıf Makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 613

  Desen :  Gri Puantiye  mavi üçgen  Pembe Üçgen 

  Boyut olarak büyüktür ve geniş yatırılma yüzeyine sahiptir. %100 pamuk kılıf kullanılmıştır. İç yüzeyde kullanılan silikonlu elyaf sayesinde yumuşaktır. Bebeğinizin rahat beslenmesini sağlar.
 • Art 2-117

  Desen :  Kot  Prenses  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız  Yelkenli Deseni  uzay desen 

  Eko anne bebek minderi, annelerin bebeklerini emzirmesinde kolaylık sağlar. Anne ve anne adaylarının bebeklerini rahat besleyebilmesi için ideal bir üründür. Rahatına düşkün bebekler için sağlıklı oturuş ve öne yatış pozisyonu sağlar. %100 pamuk kılıftır. (Kılıf kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilir)EKO ANNE BEBEK MİNDERİ, ANNELERİN DOĞUM ÖNCESİNDE VE...
 • Art 8994

  Renk :  Pembe  Ekru  Gri 

  Sevi Bebe’nin dünya annelerine kazandırdığı bir ürün. Oyuncak ve emzirme yastığı bir arada.Bebekler için rahat bir beslenme sağlar. Terlemeyi önler. Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Kadife kumaş içinde silikon elyaf bulunur.
 • Art 76

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Yeşil 

  Yüzeyinde pamuk kumaş, içinde ise silikonlu boncuk elyaf kullanılmıştır Bebekler için rahat bir beslenme sağlar. Terlemeyi önler. Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Yüzeyinde pamuk kumaş, içinde ise silikonlu boncuk elyaf kullanılmıştır.
 • Art 2-174

  Desen :  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız 

  Hamile karın destek yastığı; yatarken karına, otururken ise bele destek sağlar. Hamileliğin ilerleyen dönemlerinde hamile kişi, yastığı karın altına koyarak daha rahat uyumasına yardımcı olur. Konforludur. Destekleyicidir.
1 - 9 adetten