Lazımlıklar 

1 - 4 adetten
 • Art 66

  Renk :  Mavi  Pembe  Mor  Turkuaz  Kırmızı 

  Oturak kısmı çıkartılarak temizlenir. Hijyenik ve sağlıklıdır. Azo boya, toksik madde, kanserojen madde içermez. Bağımsız uluslararası test laboratuvarında test edilmiştir.
 • Art 197

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Sandalye lazımlık bir sandalye konforundadır. Temizlenmesi kolaydır ve çişin dışarı kaçmasını engelleyen bariyer vardır.Sevi Bebe sandalye lazımlık oldukça konforludur. Önde bulunan bariyer erkek çocukların çişinin dışarı kaçmasını engeller. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. Sandalye lazımlığın orta kısmındaki kolayca çıkan plastik aksam yıkanır....
 • Art 193

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Bebeğinizin tuvalet eğitiminde en büyük yardımcınız. Konforludur. Çiş bariyeri sayesinde erkek çocuklarda çiş dışarı kaçmaz. Kolay temizlenir. Sandalye lazımlığın orta kısmındaki kolayca çıkan plastik aksam yıkanır. Bakteri tutmaz. Azo boya, kanserojen, toksik madde içermez. Uluslararası Bağımsız laboratuvarda test edilmiştir.
 • Art 192

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Bebeğinizin tuvalet eğitiminde en büyük yardımcınız. Sevi Bebe lazımlık ergonomik oturuma sahiptir.  Kolay taşınır. Çiş bariyeri ile erkek çocuklarda çiş dışarı kaçmaz. Yere sağlam basan taban ile emniyetlidir. Kolay temizlenir, hijyeniktir.
1 - 4 adetten