Prematüre Ürünler 

1 - 8 adetten
 • Art 530

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir zıbın setidir. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                             
 • Art 6945

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.      Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir....
 • Art 6938

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.  Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                                 
 • Art 6914

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir zıbındır. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 532

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir içlik setidir. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 6921

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir pijama altıdır Kolay temizlenebilir. Patikler pakete dahildir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 6952

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.    Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                                
 • Art 531

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmıştır. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatça giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                     
1 - 8 adetten