Şapka Eldiven Patik 

1 - 14 adetten
 • Art 121

  Ürün, %100 doğal kanola tohumlarından oluşmaktadır. %100 pamuk kumaştan yapılan ve bebeğin ayağından çıkmayacak şekilde tasarlanmış  bir patik içerisine kanola tohumları konularak tasarlanmıştır. Sevi Bebe, Gaz giderici Termal Patik yaparak, annelerin en büyük sorununa çözüm üretti.
 • Art 132

  %100 pamuktan üretilmiştir. Yüksek emici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve dayanıklı bir dokusu vardır. İlk yıkama sonrası mükemmel yumuşaklık kazanır ve bebek cildini tahriş etmez. 40°C sıcaklıkta benzer renklerle makinede yıkanabilir. Özel örgüsü sayesinde; rahat nefes alır ve fazla ısıyı önler. Bir pakette 6 adet mevcuttur. 25x25 cm
 • Art 90

  Renk :  Mavi  Pembe 

  %100 pamuklu. Yumuşak ve dayanıklı dokuya sahiptir. Emici çift kat penye kumaştan üretilmiştir. Bir pakette 10 adet bulunur. Çamaşır makinesinde yıkanabilir. Onlu penye bebek mendil seti oldukça ekonomiktir. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 94

  Renk :  Mavi  Pembe 

  %100 pamuk. Bebeğinizin hassas cildi için yumuşak, mermerşahi kumaştan üretilmiştir. Bir pakette 10 adet bulunur. Tahriş etmez. Çamaşır makinesinde yıkanabilir.
 • Art 99

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Ekru 

  %100 pamuklu. Yeni doğan bebekler için 3 aya kadar kullanılır. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir. Tahriş etmez.
 • Art 8475

  %100 pamuk kumaş kullanılmıştır. Kanserojen ve alerjik boya kullanmaz. Sevi Bebe  tekstil ürünleri yıkama sonrası çekmez, sarkmaz, renkleri deforme olmaz. Bebeğinizin hassas cildine uygun üretilmiştir. Sağlıklıdır.
 • Art 78

  %100 pamuk kumaş kullanılmıştır. Sevi Bebe ürünlerinde kesinlikle kanserojen madde ve alerjik boya kullanmaz. Sevi Bebe tekstil ürünleri yıkama sonrası çekmez, sarkmaz, renkleri deforme olmaz. Bebeğinizin hassas cildine uygun üretilmiştir. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 92

  100% pamuk kumaş kullanılmıştır. Sevi Bebe  ürünlerinde kesinlikle kanserojen ve alerjik boya kullanmaz. Sevi Bebe  tekstil ürünleri yıkama sonrası çekmez, sarkmaz, renkleri deforme olmaz. Bebeğinizin hassas cildine uygun üretilmiştir. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 586

  %100 pamuk kumaş kullanılmıştır. Sevi Bebe ürünlerinde kesinlikle kanserojen ve alerjik boya kullanmaz. Sevi Bebe tekstil ürünleri yıkama sonrası çekmez, sarkmaz, renkleri deforme olmaz. Bebeğinizin hassas cildine uygun üretilmiştir. Sağlıklıdır. 
 • Art 638

  %100 polyester kumaştan üretilmiştir. Bebeğinizin hassas cildine uygun olarak üretilmiştir. Kış günlerinde soğuktan korur. Anti-pilling özelliğiyle tüylenme yapmaz.                                                   
 • Art 148

  %80 pamuk, %20 polyester kumaştan üretilmiştir. Bebeğinizin ayağından çıkmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bebeğinizin hassas cildine uygundur. Elde veya makinede yıkanabilir. Özel tül ambalajlıdır.                    
 • Art 153

  %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Bebeğinizin elinden çıkmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bebeğinizin hassas cildine uygundur. Elde veya makinede yıkanabilir. Özel tül ambalajlıdır.
 • Art 380

  %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme yada solma olmaz. Sağlıklıdır.
 • ART 167

  %100 pamuklu. Yumuşak ve dayanıklı dokuya sahiptir. Emici çift kat penye kumaştan üretilmiştir. Bir pakette 3 adet bulunur. Çamaşır makinesinde yıkanabilir. Tül ambalajda şık bir hediyedir. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.
1 - 14 adetten