Beslenme Ürünleri 

her sayfada
1 - 20 adetten
 • Art 596

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Normal hava koşullarında, sıcağı 6 saate, soğuğu 12 saate kadar muhafaza eder. 304 paslanmaz EN standardına göre 1.4301 kalite paslanmaz olarak numaralandırılmaktadır. 304 paslanmaz çelik iç yapısı ile kırılmaz ve kolay temizlenir. Silikon contalı kapakla güvenlidir ve sızdırmaz. Nikel içermez.
 • Art 8369

  Cam rende ile rendelenen meyvelerin tatları bozulmaz. Vitaminlerin kaybolmaması için mikser veya metal rende yerine Cam Rende kullanılmalıdır. Cam sağlıklıdır, kurşun içermez.
 • Art 264

  Sevi Bebe’den bir yenilik daha... Mama sandalyesi önlüğü bebeğinize hijyenik bir yemek ortamı sağlarken, bebeğinizin kıyafetlerinin temiz kalmasına yardımcı olur.Bir pakette 5 adet bulunur. Önlüğün ön yüzü selülozik emici kağıttır. Arka yüzü polietilen kaplıdır. Sıvı geçirmez. Anne çantasında fazla yer kaplamaz.Patent no:2017/08829 
 • Art 53

  Desen :  Ayıcık  Denizci Fil  Çiçekli Tavşan  Mutlu Ayılar  Hayvanlar Geçidi 

  Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Suni deriden oluştuğu için sıvı geçirmez. Kolay silinebilme özelliği ile çok kullanışlıdır. Önlük, cırt bant ile giyilir. Kaşık kullanmaya başladıktan sonra 2 yaşa kadar kullanılır.
 • Art 54

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Kolları ve cebi emici mikro kumaştır. Ana parça su geçirmez suni deridir. Önlük  cırt bant ile giyilir. Yüzeyi yumuşaktır. Kolay temizlenebilir. 6 aydan, 18 aya kadar kullanılır. Test edilmiştir.
 • Art 515

  Desen :  Koala  kızılderili kedi  Geometrik Desen 

  Kolayca giydirilebilen bir önlüktür. Kolay temizlenir. Yüzeyi yumuşaktır. Sıvı geçirmez. 6 aydan, 18 aya kadar kullanılır. Test Edilmiştir. Silinerek elde yada makinede yıkanabilir.Giysi gibi giydirilebilir, cirt bant ile sabitlenir, bebek kolayca çekip üzerinden çıkartamaz. Suni deriden yapıldığı için silinerek temizlenir.
 • Art 12

  Desen :  Mutlu Zürafa  Bebek Dinozor  Uçan Tavşan  Gezgin Timsah 

  Suni deriden yapılmıştır, kanserojen madde içermez. Silinerek kolayca temizlenir. Cepleri ile daha kullanışlıdır. Yüzeyi yumuşaktır. 4 aydan, 2 yaşına kadar kullanılır. Test edilmiştir. Silinerek veya elde/makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 22

  Desen :  Rakun  Zebra  Sincap  Mutlu Tavşan 

  Silinebilen muşamba kumaş, tercih nedenidir. Tahriş yapmaz. Sıvı geçirmez. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 72

  Desen :  Arı   Araba 

  Ön yüzü poliüretan, arka yüzü jarse, ara katta fitelatsız pvc bulunur. Silinerek kolayca temizlenebilir. Kaşıkla beslenen bebekler içindir. Geniş ve açık duran cep dökülen mamaları tutar. Baskısı azo ve fitelat içermez, test edilmiştir. Sıvı geçirmez, silerek kolay temizlenir. Cırt bant ile giydirilir.
 • Art 13

  İnterlok kumaştır. Salya veya dış giyim aksesuarı olarak kullanılır. 3 aydan, 2 yaşa kadar kullanılır. Makinede veya elde yıkanabilir.Sevi Bebe Fular Önlük diş çıkarma dönemindeki bebeğiniz için salya önlüğü olarak kullanılabileceği gibi, bebeğinizin boynunun soğuktan korunmasına yardımcı olur, giysisini tamamlayıcı şık bir aksesuardır. 
 • Art 50

  Desen :  Mantar  Arabalı Ayı  Sihirli Tavşan 

  Örme pamuk havlu kumaştır. Boyun kısmında, salya emen özel dolgulu katman bulunur. Çıtçıt ile giydirilir. 3 aydan, 1 yaşa kadar kullanılır. Elde veya makinede yıkanabilir.   
 • Art 19

  Desen :  Robot  Fil  Nazar Boncuğu 

  Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır Cırt bant ile kapanır. Sıvı geçirmez. Kol bantlarından giydirilir, böylelikle bebeğiniz önlüğü üzerinden kolayca çekip çıkartamaz. Hijyeniktir.
 • Art 20

  Desen :  Tırtıl  Tren  Sevimli meyveler 

  Ön yüz mikro havlu, arka tarafı ftalatsız pvc kaplıdır. Kol bantlarından giydirilir, böylelikle bebeğiniz önlüğü üzerinden kolayca çekip çıkartamaz.  Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. 6 aydan, 18 aya  kadar kullanılır. Test edilmiştir. Ftalat içermeyen, PVC sağlıklıdır. Silinerek,elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 71

  Desen :  Zürafa  Korsan ayıcık  Kızılderili ayı 

  Ön yüz emici mikro havlu kumaştandır. Arka taraf su geçirmez ftalatsız pvc kaplıdır. Mikro kumaş pamuktan daha fazla su çeker. Yumuşak yüzeye sahiptir. Sıvı geçirmez. 2 aydan 12 aya  kadar kullanılır. Test edilmiştir.    
 • Art 17

  Desen :  Penguen  Denizci  Süper ayı 

  Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır. Önlük cırt bant ile giyilir. Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. Güvenlidir. Test Edilmiştir.Sağlıklıdır. 3 aydan 8 aya kadar kullanılır. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 24

  Desen :  Yemek tabağı  Arabalı Ayı  Kedi 

  Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır. Cırt bantla kapanır. Sıvı geçirmez. Boyun kısmı ribana kumaştan yapılmıştır. Kolay temizlenir. Hijyeniktir. 4 aydan 8 aya kadar kullanılır. Silinerek,elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 18

  Desen :  Korsan ayıcık  Seni seviyorum  Mantar 

  İki kat mikro havlu kumaştır. Yakada ribana kumaş mevcuttur. Boyundan giydirilir. 1 aydan 5 aya kadar kullanılır. Elde veya makinede yıkanabilir.
 • Art 15

  Renk :  Mavi  Pembe  Sarı  Ekru 

  İki tarafı da mikro havludur. Leke tutmaz. Yüksek sıvı emici özelliği vardır. Emzik takılabilir ucu mevcuttur. Emzik kullanan bebekler için uygundur. Makinede veya elde yıkanabilir.
 • Art 27

  Renk :  Mavi  Lacivert 

  Dış yüzeyi parlak mikro velboa kumaştandır. Ara yüz sıvı geçirmez poliüretan membrandır. Arka yüz emici mikro havludur. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. 2 aydan, 7 aya kadar kullanılır.
 • Art 28

  Renk :  Beyaz  Pembe 

  Dış yüzeyi parlak mikro velboa kumaştandır. Ara yüz sıvı geçirmez poliüretan membrandır. Arka yüz emici mikro havludur. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. 2 aydan, 7 aya kadar kullanılır.
1 - 20 adetten