Beslenme Ürünleri 

her sayfada
1 - 20 adetten
 • Art 596

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  AB standartlarında ( Standart 201 EN 1.4372) uygundur. Paslanmaz çelik iç yapısı ile kırılmaz ve kolay temizlenir. Silikon contalı kapakla güvenli ve sızdırmaz. Nikel içermez. Normal hava koşullarda 5 saate kadar soğuğu, 7 saate kadar sıcağı muhafaza eder.
 • Art 8369

  Cam rende ile rendelenen meyvelerin tatları bozulmaz. Vitaminlerin kaybolmaması için mikser veya metal rende yerine Cam Rende kullanılmalıdır. Cam sağlıklıdır, kurşun içermez.
 • Art 264

  Sevi Bebe’den bir yenilik daha... Mama sandalyesi önlüğü bebeğinize hijyenik bir yemek ortamı sağlarken, bebeğinizin kıyafetlerinin temiz kalmasına yardımcı olur.Bir pakette 5 adet bulunur. Önlüğün ön yüzü selülozik emici kağıttır. Arka yüzü polietilen kaplıdır. Sıvı geçirmez. Anne çantasında fazla yer kaplamaz.Patent no:2017/08829 
 • Art 53

  Renk :  Beyaz  Pembe  Lacivert 

  Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Suni deriden oluştuğu için sıvı geçirmez. Kolay silinebilme özelliği ile çok kullanışlıdır. Önlük, cırt bant ile giyilir. Kaşık kullanmaya başladıktan sonra 2 yaşa kadar kullanılır.
 • Art 54

  Renk :  Pembe  Lacivert 

  Kolları ve cebi emici mikro kumaştır. Ana parça su geçirmez suni deridir. Önlük  cırt bant ile giyilir. Yüzeyi yumuşaktır. Kolay temizlenebilir. 6 aydan, 18 aya kadar kullanılır. Test edilmiştir.
 • Art 515

  Renk :  Beyaz  Pembe  Lacivert 

  Kolayca giydirilebilen bir önlüktür. Kolay temizlenir. Yüzeyi yumuşaktır. Sıvı geçirmez. 6 aydan, 18 aya kadar kullanılır. Test Edilmiştir. Silinerek elde yada makinede yıkanabilir.Giysi gibi giydirilebilir, bebek kolayca çekip üzerinden çıkartamaz. Suni deriden yapıldığı için silinerek temizlenir. Bu nedenle tercih nedenidir. Önlük  cırt bant...
 • Art 12

  Renk :  Beyaz  Pembe  Lacivert 

  Suni deriden yapılmıştır, kanserojen madde içermez. Silinerek kolayca temizlenir. Cepleri ile daha kullanışlıdır. Yüzeyi yumuşaktır. 4 aydan, 2 yaşına kadar kullanılır. Test edilmiştir. Silinerek veya elde/makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 22

  Renk :  Beyaz  Pembe  Lacivert 

  Silinebilen muşamba kumaş, tercih nedenidir. Tahriş yapmaz. Sıvı geçirmez. 3 aydan, 10 aya  kadar kullanılır. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 11

  Renk :  Beyaz  Pembe  Lacivert 

  Silinebilen suni deri kumaştan yapılmıştır. Bağcık ile bağlanır. Yüzeyi yumuşaktır. Sıvı geçirmez. 2 aydan, 12 aya kadar kullanılır. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir. Test edilmiştir. 
 • Art 72

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Ön yüzü poliüretan, arka yüzü jarse, ara katta fitelatsız pvc bulunur. Silinerek kolayca temizlenebilir. Kaşıkla beslenen bebekler içindir. Geniş ve açık duran cep dökülen mamaları tutar. Baskısı azo ve fitelat içermez, test edilmiştir. Sıvı geçirmez, silerek kolay temizlenir. Cırt bant ile giydirilir.
 • Art 14

  Renk :  Mavi  Pembe  Sarı  Kırmızı 

  İnterlok kumaştır. Salya veya dış giyim aksesuarı olarak kullanılır. 3 aydan, 2 yaşa kadar kullanılır. Makinede veya elde yıkanabilir.Sevi Bebe Lüks Fular Önlük, diş çıkarma dönemindeki bebeğiniz için salya önlüğü olarak kullanılabileceği gibi bebeğinizin boynunun soğuktan korunmasına yardımcı olur, giysisini tamamlayıcı şık bir aksesuardır. 
 • Art 13

  İnterlok kumaştır. Salya veya dış giyim aksesuarı olarak kullanılır. 3 aydan, 2 yaşa kadar kullanılır. Makinede veya elde yıkanabilir.Sevi Bebe Fular Önlük diş çıkarma dönemindeki bebeğiniz için salya önlüğü olarak kullanılabileceği gibi, bebeğinizin boynunun soğuktan korunmasına yardımcı olur, giysisini tamamlayıcı şık bir aksesuardır. 
 • Art 50

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Örme pamuk havlu kumaştır. Boyun kısmında, salya emen özel dolgulu katman bulunur. Çıtçıt ile giydirilir. 3 aydan, 1 yaşa kadar kullanılır. Elde veya makinede yıkanabilir.   
 • Art 19

  Renk :  Mavi  Pembe  Kahverengi 

  Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır Cırt bant ile kapanır. Sıvı geçirmez. Kol bantlarından giydirilir, böylelikle bebeğiniz önlüğü üzerinden kolayca çekip çıkartamaz. Hijyeniktir.
 • Art 20

  Renk :  Mavi  Pembe  Lacivert 

  Ön yüz mikro havlu, arka tarafı ftalatsız pvc kaplıdır. Kol bantlarından giydirilir, böylelikle bebeğiniz önlüğü üzerinden kolayca çekip çıkartamaz.  Cırt bant ile kapanır.  Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. 6 aydan, 18 aya  kadar kullanılır. Test edilmiştir. Ftalat içermeyen, PVC sağlıklıdır. Silinerek,elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 71

  Renk :  Pembe  Sarı  Lacivert 

  Ön yüz emici mikro havlu kumaştandır. Arka taraf su geçirmez ftalatsız pvc kaplıdır. Mikro kumaş pamuktan daha fazla su çeker. Yumuşak yüzeye sahiptir. Sıvı geçirmez. 2 aydan 12 aya  kadar kullanılır. Test edilmiştir.    
 • Art 16

  Desen :  İnek  Tırtıl  Kurbağa 

  Ön yüz mikro havlu, arka yüz ftalatsız pvc kaplıdır. Cırt bant ile tutturulur.  Sevimli hayvancık desenlidir. Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir. 4  aydan, 12 aya  kadar kullanılır.
 • Art 17

  Renk :  Pembe  Lacivert  Yeşil 

  Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır. Önlük cırt bant ile giyilir. Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. Güvenlidir. Test Edilmiştir.Sağlıklıdır. 3 aydan 8 aya kadar kullanılır. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 24

  Renk :  Mavi  Pembe  Sarı  Yeşil 

  Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır. Cırt bantla kapanır. Sıvı geçirmez. Boyun kısmı ribana kumaştan yapılmıştır. Kolay temizlenir. Hijyeniktir. 4 aydan 8 aya kadar kullanılır. Silinerek,elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 506

  Renk :  Beyaz  Lacivert  Kırmızı 

  Ön yüz mikro havlu, arka yüz ftalatsız pvc kaplı mama önlüğü. Cırt bant ile tutturulur.  Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. Test edilmiştir. 2 aydan, 7 aya kadar kullanılır. Silinebilir, elde yada makinede yıkanabilir.   
1 - 20 adetten