Beslenme Ürünleri 

her sayfada
21 - 32 adetten
 • Art 517

  Renk :  Pembe  Lacivert 

  Ön yüz mikro havlu, arka taraf poliüretan membran kaplamadır. Su geçirmez. Cırt bant ile tutturulur.  Hijyeniktir. Kolay temizlenir. 6 aydan,18 aya kadar kullanılır. Test Edilmiştir. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 18

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Sarı  Yeşil 

  İki kat mikro havlu kumaştır. Yakada ribana kumaş mevcuttur. Boyundan giydirilir. 1 aydan 5 aya kadar kullanılır. Elde veya makinede yıkanabilir.
 • Art 21

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Sarı  Yeşil 

  Ağız salgısı ve mama için ideal bir önlüktür. Mikro havlu kumaştır. Leke tutmaz. 1 aydan 5 aya kadar kullanılır. Elde veya makinede yıkanabilir.
 • Art 15

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Sarı  Yeşil 

  İki tarafı da mikro havludur. Leke tutmaz. Yüksek sıvı emici özelliği vardır. Emzik takılabilir ucu mevcuttur. Emzik kullanan bebekler için uygundur. Makinede veya elde yıkanabilir.
 • Art 27

  Renk :  Mavi  Lacivert 

  Dış yüzeyi parlak mikro velboa kumaştandır. Ara yüz sıvı geçirmez poliüretan membrandır. Arka yüz emici mikro havludur. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. 2 aydan, 7 aya kadar kullanılır.
 • Art 28

  Renk :  Beyaz  Pembe 

  Dış yüzeyi parlak mikro velboa kumaştandır. Ara yüz sıvı geçirmez poliüretan membrandır. Arka yüz emici mikro havludur. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. 2 aydan, 7 aya kadar kullanılır.
 • Art 261

  Su geçirmez polietilen kaplı, emici petek dokulu kağıttan yapılmıştır. Bir pakette 12 adet bulunur. İstendiğinde cep oluşturulur. Çift taraflı bantla omuza yapıştırılır.Evde ve seyahatlerinizde kullanabileceğiniz güvenilir ve pratik bir üründür. Kanserojen madde içermez.   
 • Art 262

  Anne çantasında yer kaplamaz. Bağcıklıdır, bebeğinizin boynuna göre ayarlanır. Pakette 6 adet bulunur. Önlüğün ön yüzü selülozik emici kağıttır. Arka yüzünde polietilen kaplıdır.  Sıvı geçirmez.
 • Art 263

  Kullan at bağlamalı mama önlüğü hijyenik ve kullanışlı yapısı sayesinde anne ve bebeklerin hayatını kolaylaştırır.Anne çantasında yer kaplamaz.  Hijyeniktir. Kendinden bağcıklıdır. Bebeğinizin boynuna göre ayarlanır. Bir pakette 10 adet bulunur. Önlüğün ön yüzü selülozik emici kağıttır. Arka yüzünde polietilen kaplıdır.  Sıvı geçirmez.
 • Art 49

  %100 pamuk müslin kumaştır. Müslin kumaş yüksek emici özelliktedir. Bebeğin yemek sonrası gazını çıkarırken kullanılır. Ebeveyn için koruyucu , bebek için de hijyenik bir üründür. 55 X 55 cm lik müslin kumaş anne kıyafetini tam sarar ve korur. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.   
 • Art 234

  Renk :  Mavi  Pembe  Kahverengi  Yeşil 

  Şık hayvan figürleri ve sağlıklı malzemeden üretilmiş bir emzik tutucudur. Havyan figürlerinin olması, aynı zamanda bebeğinizin ilgisini çeker. Zararlı madde içermeyen bağcık, emziğin düşmesini engeller.
 • ART 240

  Renk :  Mavi  Pembe  Sarı 

  Bebeklerin vitaminini öldürmeden güvenli meyve yemesine yardımcı olur.EN14372 standardına uygun silikon malzemeden yapılmıştır.
21 - 32 adetten