Mama Önlükleri 

her sayfada
1 - 20 adetten
 • Art 264

  Sevi Bebe’den bir yenilik daha... Mama sandalyesi önlüğü bebeğinize hijyenik bir yemek ortamı sağlarken, bebeğinizin kıyafetlerinin temiz kalmasına yardımcı olur.Bir pakette 5 adet bulunur. Önlüğün ön yüzü selülozik emici kağıttır. Arka yüzü polietilen kaplıdır. Sıvı geçirmez. Anne çantasında fazla yer kaplamaz.Patent no:2017/08829 
 • Art 11

  Renk :  Beyaz  Pembe  Lacivert 

  Silinebilen suni deri kumaştan yapılmıştır. Bağcık ile bağlanır. Yüzeyi yumuşaktır. Sıvı geçirmez. 2 aydan, 12 aya kadar kullanılır. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir. Test edilmiştir. 
 • Art 12

  Renk :  Beyaz  Pembe  Lacivert 

  Suni deriden yapılmıştır, kanserojen madde içermez. Silinerek kolayca temizlenir. Cepleri ile daha kullanışlıdır. Yüzeyi yumuşaktır. 4 aydan, 2 yaşına kadar kullanılır. Test edilmiştir. Silinerek veya elde/makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 13

  İnterlok kumaştır. Salya veya dış giyim aksesuarı olarak kullanılır. 3 aydan, 2 yaşa kadar kullanılır. Makinede veya elde yıkanabilir.Sevi Bebe Fular Önlük diş çıkarma dönemindeki bebeğiniz için salya önlüğü olarak kullanılabileceği gibi, bebeğinizin boynunun soğuktan korunmasına yardımcı olur, giysisini tamamlayıcı şık bir aksesuardır. 
 • Art 14

  Renk :  Mavi  Pembe  Sarı  Kırmızı 

  İnterlok kumaştır. Salya veya dış giyim aksesuarı olarak kullanılır. 3 aydan, 2 yaşa kadar kullanılır. Makinede veya elde yıkanabilir.Sevi Bebe Lüks Fular Önlük, diş çıkarma dönemindeki bebeğiniz için salya önlüğü olarak kullanılabileceği gibi bebeğinizin boynunun soğuktan korunmasına yardımcı olur, giysisini tamamlayıcı şık bir aksesuardır. 
 • Art 15

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Sarı  Yeşil 

  İki tarafı da mikro havludur. Leke tutmaz. Yüksek sıvı emici özelliği vardır. Emzik takılabilir ucu mevcuttur. Emzik kullanan bebekler için uygundur. Makinede veya elde yıkanabilir.
 • Art 16

  Desen :  İnek  Tırtıl  Kurbağa 

  Ön yüz mikro havlu, arka yüz ftalatsız pvc kaplıdır. Cırt bant ile tutturulur.  Sevimli hayvancık desenlidir. Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir. 4  aydan, 12 aya  kadar kullanılır.
 • Art 17

  Renk :  Pembe  Lacivert  Yeşil 

  Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır. Önlük cırt bant ile giyilir. Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. Güvenlidir. Test Edilmiştir.Sağlıklıdır. 3 aydan 8 aya kadar kullanılır. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 18

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Sarı  Yeşil 

  İki kat mikro havlu kumaştır. Yakada ribana kumaş mevcuttur. Boyundan giydirilir. 1 aydan 5 aya kadar kullanılır. Elde veya makinede yıkanabilir.
 • Art 19

  Renk :  Mavi  Pembe  Kahverengi 

  Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır Cırt bant ile kapanır. Sıvı geçirmez. Kol bantlarından giydirilir, böylelikle bebeğiniz önlüğü üzerinden kolayca çekip çıkartamaz. Hijyeniktir.
 • Art 20

  Renk :  Mavi  Pembe  Lacivert 

  Ön yüz mikro havlu, arka tarafı ftalatsız pvc kaplıdır. Kol bantlarından giydirilir, böylelikle bebeğiniz önlüğü üzerinden kolayca çekip çıkartamaz.  Cırt bant ile kapanır.  Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. 6 aydan, 18 aya  kadar kullanılır. Test edilmiştir. Ftalat içermeyen, PVC sağlıklıdır. Silinerek,elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 21

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Sarı  Yeşil 

  Ağız salgısı ve mama için ideal bir önlüktür. Mikro havlu kumaştır. Leke tutmaz. 1 aydan 5 aya kadar kullanılır. Elde veya makinede yıkanabilir.
 • Art 22

  Renk :  Beyaz  Pembe  Lacivert 

  Silinebilen muşamba kumaş, tercih nedenidir. Tahriş yapmaz. Sıvı geçirmez. 3 aydan, 10 aya  kadar kullanılır. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 24

  Renk :  Mavi  Pembe  Sarı  Yeşil 

  Ön yüz mikro havlu, arka taraf ftalatsız pvc kaplıdır. Cırt bantla kapanır. Sıvı geçirmez. Boyun kısmı ribana kumaştan yapılmıştır. Kolay temizlenir. Hijyeniktir. 4 aydan 8 aya kadar kullanılır. Silinerek,elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 27

  Renk :  Mavi  Lacivert 

  Dış yüzeyi parlak mikro velboa kumaştandır. Ara yüz sıvı geçirmez poliüretan membrandır. Arka yüz emici mikro havludur. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. 2 aydan, 7 aya kadar kullanılır.
 • Art 28

  Renk :  Beyaz  Pembe 

  Dış yüzeyi parlak mikro velboa kumaştandır. Ara yüz sıvı geçirmez poliüretan membrandır. Arka yüz emici mikro havludur. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. 2 aydan, 7 aya kadar kullanılır.
 • Art 49

  %100 pamuk müslin kumaştır. Müslin kumaş yüksek emici özelliktedir. Bebeğin yemek sonrası gazını çıkarırken kullanılır. Ebeveyn için koruyucu , bebek için de hijyenik bir üründür. 55 X 55 cm lik müslin kumaş anne kıyafetini tam sarar ve korur. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.   
 • Art 50

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe 

  Örme pamuk havlu kumaştır. Boyun kısmında, salya emen özel dolgulu katman bulunur. Çıtçıt ile giydirilir. 3 aydan, 1 yaşa kadar kullanılır. Elde veya makinede yıkanabilir.   
 • Art 53

  Renk :  Beyaz  Pembe  Lacivert 

  Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Suni deriden oluştuğu için sıvı geçirmez. Kolay silinebilme özelliği ile çok kullanışlıdır. Önlük, cırt bant ile giyilir. Kaşık kullanmaya başladıktan sonra 2 yaşa kadar kullanılır.
 • Art 54

  Renk :  Pembe  Lacivert 

  Kolları ve cebi emici mikro kumaştır. Ana parça su geçirmez suni deridir. Önlük  cırt bant ile giyilir. Yüzeyi yumuşaktır. Kolay temizlenebilir. 6 aydan, 18 aya kadar kullanılır. Test edilmiştir.
1 - 20 adetten