Mama Önlükleri 

her sayfada
21 - 28 adetten
 • Art 71

  Renk :  Pembe  Sarı  Lacivert 

  Ön yüz emici mikro havlu kumaştandır. Arka taraf su geçirmez ftalatsız pvc kaplıdır. Mikro kumaş pamuktan daha fazla su çeker. Yumuşak yüzeye sahiptir. Sıvı geçirmez. 2 aydan 12 aya  kadar kullanılır. Test edilmiştir.    
 • Art 72

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Ön yüzü poliüretan, arka yüzü jarse, ara katta fitelatsız pvc bulunur. Silinerek kolayca temizlenebilir. Kaşıkla beslenen bebekler içindir. Geniş ve açık duran cep dökülen mamaları tutar. Baskısı azo ve fitelat içermez, test edilmiştir. Sıvı geçirmez, silerek kolay temizlenir. Cırt bant ile giydirilir.
 • Art 261

  Su geçirmez polietilen kaplı, emici petek dokulu kağıttan yapılmıştır. Bir pakette 12 adet bulunur. İstendiğinde cep oluşturulur. Çift taraflı bantla omuza yapıştırılır.Evde ve seyahatlerinizde kullanabileceğiniz güvenilir ve pratik bir üründür. Kanserojen madde içermez.   
 • Art 506

  Renk :  Beyaz  Lacivert  Kırmızı 

  Ön yüz mikro havlu, arka yüz ftalatsız pvc kaplı mama önlüğü. Cırt bant ile tutturulur.  Sıvı geçirmez. Hijyeniktir. Kolay temizlenir. Test edilmiştir. 2 aydan, 7 aya kadar kullanılır. Silinebilir, elde yada makinede yıkanabilir.   
 • Art 515

  Renk :  Beyaz  Pembe  Lacivert 

  Kolayca giydirilebilen bir önlüktür. Kolay temizlenir. Yüzeyi yumuşaktır. Sıvı geçirmez. 6 aydan, 18 aya kadar kullanılır. Test Edilmiştir. Silinerek elde yada makinede yıkanabilir.Giysi gibi giydirilebilir, bebek kolayca çekip üzerinden çıkartamaz. Suni deriden yapıldığı için silinerek temizlenir. Bu nedenle tercih nedenidir. Önlük  cırt bant...
 • Art 517

  Renk :  Pembe  Lacivert 

  Ön yüz mikro havlu, arka taraf poliüretan membran kaplamadır. Su geçirmez. Cırt bant ile tutturulur.  Hijyeniktir. Kolay temizlenir. 6 aydan,18 aya kadar kullanılır. Test Edilmiştir. Silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenir.
 • Art 262

  Anne çantasında yer kaplamaz. Bağcıklıdır, bebeğinizin boynuna göre ayarlanır. Pakette 6 adet bulunur. Önlüğün ön yüzü selülozik emici kağıttır. Arka yüzünde polietilen kaplıdır.  Sıvı geçirmez.
 • Art 263

  Kullan at bağlamalı mama önlüğü hijyenik ve kullanışlı yapısı sayesinde anne ve bebeklerin hayatını kolaylaştırır.Anne çantasında yer kaplamaz.  Hijyeniktir. Kendinden bağcıklıdır. Bebeğinizin boynuna göre ayarlanır. Bir pakette 10 adet bulunur. Önlüğün ön yüzü selülozik emici kağıttır. Arka yüzünde polietilen kaplıdır.  Sıvı geçirmez.
21 - 28 adetten