Aksesuarlar 

her sayfada
1 - 20 adetten
 • Art 122

  Bebekler için  özellikle  kış aylarında, gaz sancısı büyük sorundur. Bu nedenle Sevi Bebe , gaz sorunu olan bebekler için, Gaz Giderici Termal Bel Bandını geliştirmiştir.Ürün, %100 doğal kanola tohumlarından oluşmaktadır. %100 pamuk kumaştan yapılan bel bandı içerisine kanola tohumları konularak tasarlanmıştır. Sağlıklıdır. Bebeklerde gaz sancısını...
 • Art 121

  Ürün, %100 doğal kanola tohumlarından oluşmaktadır. %100 pamuk kumaştan yapılan ve bebeğin ayağından çıkmayacak şekilde tasarlanmış  bir patik içerisine kanola tohumları konularak tasarlanmıştır. Sevi Bebe, Gaz giderici Termal Patik yaparak, annelerin en büyük sorununa çözüm üretti.
 • Art 584

  Sevi Bebe Comfort Bebe Kanguruda yük, bel kemeri ve omuz askılarına eşit olarak dağılır, uzun süreli rahat bir taşıma sağlar.%100 Pamuk kumaş. 5 kilogramdan 15 kilograma kadar taşır. Siperlik bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Yumuşak , kolay kullanımlıdır. Çamaşır makinesinde ve elde 40 derecede yıkanabilir.Kullanım Videolarını İzlemek...
 • Art 578

  Renk :  Bordo  Lacivert  Kahverengi 

  Yumuşak , kolay kullanımlı, hava sirkilasyonlu ve çift yönlü kullanımlıdır.Yumuşak , kolay kullanımlıdır. Siperlik bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Pamuklu ve hava sirkilasyon kanalları sayesinde bebegi terletmez.  Kangurunun üst kısmı katlanarak, bebek ön tarafa baktırılabilir. Sırt bölgesinde taşıyıcı bantların buluştuğu bir ped ile...
 • Art 581

  %100 Pamuk Siperlik, bebeğin kafasını dış etmenlerden korur. Yumuşak, kolay kullanımlıdır. 5 kilogramdan 15 kilograma kadar taşır. Çamaşır makinesinde veya elde 40 derecede yıkanabilir.Kullanım Videolarını İzlemek İçin Tıklayın.
 • Art 565

  Renk :  Bordo  Lacivert  Gri 

  Destekli Sling hem daha güvenli, hem de daha kolay bir kullanım sunar.Eller serbest gezinmek, alışveriş yapmak veya basit ev işleri yapmak destekli sling ile daha güvenli. Bebeğiniz ise anne sıcaklığıyla daha mutlu. Prematüre ve yeni doğan bebekten, 13 kg. a kadar kullanılabilir. %100 pamuktur. Prematüre bebeklerde de kullanıldığı için kadifemsi...
 • Art 562

  Renk :  Bordo  Lacivert  Gri 

  Bebek taşıma şalı ile bebegi tasimak hem bebek icin konfor hem de anne icin tasima rahatligi saglar. %100 pamuk kumastir. Premature bebekler dahil yeni dogandan 13 kg a kadar farkli pozisyonlarda kullanilabilir. Yeni Doğan Kullanım videosuOturan Bebek kullanım Videosu
 • Art 564

  Renk :  Bordo  Lacivert  Gri 

  Anne çantasında taşınabilen , sadece omuza takılarak kullanilan pratik bir taşıyıcıdir. 3-6 kg arası bebekleri taşımaya uygundur. %100 pamuk kumaştır Makinada veya elde 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 233

  Viskon( ağaç lifi) , nonwoven ve pamuğun birleştiği, 10 defa yıkamaya dayanıklı , sıvı geçirmez bebek bezi kullanılmıştır. Bebeklere kolay giydirip çıkarmak için önden açılır tasarımlıdır. Bel ayarı geniş cırt bant ile kolay ayarlanabilir.
 • Art 232

  Beden :  1 (5-18kg)  2 (18-36kg)  3 (36-50kg) 

  %100 Pamuk Ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı, yaralı bölgeyi korur. Konforlu bir uyku sağlar. Önden açılır olması pansumanı kolaylaştırır. Tuvalet sorununda yardımcıdır.
 • Art 231

  Beden :  1 (5-18kg)  2 (18-36kg)  3 (36-50kg) 

  Dünya çocuklarına Sevi Bebe’nin kazandırdığı bir yenilik daha. %100 Pamuk Ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı, yaralı bölgeyi korur. Konforlu bir uyku sağlar.1 no: 5-12 kg 2 no: 13-20 kg 3 no: 21-36 kg.
 • Art 152

  Desen :  Kot  Pembe Yıldız  Gri Yıldız 

  Kumaş Mama Sandalyesini evde veya restorandaki herhangi bir sandalyeye takarak bebeğin sizinle yemek yemesini sağlayabilirsiniz.Bebeğin boyutuna göre yüksekliği ayarlanabilir. Göğüs kısmında yumuşak dolgulu bant  bulunmaktadır. %100 Pamuklu. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 6273

  Renk :  Mavi  Pembe  Ekru 

  Bebeğin vücut yapısına göre şekillendirilmiştir. Bebeğinizin rahat edebileceği konforlu bir destek sağlar. Kullanışlı ve güvenli bir destek sağlar. % 100 pamuk kılıf Standart ana kucaklarına uyar.
 • Art 500

  Desen :  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız 

  Bebeğinizin rahat edebileceği, konforlu bir destek sağlar. Bel desteğinde bulunan boncuk strafor sayesinde, bebeğin sırtının geldiği kısım bebeğin vücut yapısına göre şekillenir. Kullanışlı ve güvenli bir destek sağlar. % 100 Pamuk Dış Kumaş Boncuklu strafor ile sağlıklı.
 • Art 129

  Renk :  Mavi  Pembe  Gri 

  Özel kaymaz yüzeyi ile, bebeğiniz emeklerken kaymaz. Özel destek sayesinde bebeğin dizi acımaz. İnceltilmiş arka kumaş sayesinde bebeğin bacağı acımaz. Alt ve üstteki kancalar sayesinde dizlik, bebeğin bacak kalınlığına göre ayarlanabilir.  Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkayabilirsiniz.
 • Art 191

  Renk :  Mavi  Pembe  Ekru 

  Dizin yere geldiği kısım ekstra güçlendirilmiş ve yumuşatılmıştır. Dizin tahriş olmasını önlemektedir. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkayabilirsiniz.
 • Art 111

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Bebek ve çocukların gözlerine ve kulaklarına şampuan kaçmasını önler. Konforlu bir banyo sağlar. 4 Mesafe ayarıyla, 6 yaşa kadar kullanılır. Yumuşak Eva kullanılmıştır.
 • Art 37

  Renk :  Pembe  Turuncu  Kahverengi  Gri 

  Dış kumaşı kadife, iç dolgu silikon boncuk elyaf. Bebeğin terlemesini önler.  Elde yıkanır. Kadife kumaş, silikon boncuk elyaf dolgusu ve ince boyun arkası ile bebeğinize konforlu bir yolculuk sağlar.
 • Art 150

  Desen :  Kot  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız 

  %100 pamuk kumaş Konforlu ve hijyeniktir. Yumuşak boncuk elyaf dolgu Lastik bandı sayesinde birçok mama sandalyesine uyumludur.
 • Art 220

  Bebeğinizi sinek ve tüm haşerelerden korur. Standart ana kucaklarına uygundur. Yıkanabilir.
1 - 20 adetten