Aksesuarlar 

her sayfada
21 - 40 adetten
 • Art 234

  Renk :  Mavi  Pembe  Kahverengi  Yeşil 

  Şık hayvan figürleri ve sağlıklı malzemeden üretilmiş bir emzik tutucudur. Havyan figürlerinin olması, aynı zamanda bebeğinizin ilgisini çeker. Zararlı madde içermeyen bağcık, emziğin düşmesini engeller.
 • Art 277

  Renk :  Mavi  Pembe  Gri 

  Sevi Bebe’nin dünya bebeklerine kazandırdığı bir üründür. Diz kısmında ve popo kısmında koruyucu pedler bulunur. Bebeklerin ilk yürümeye başladığı dönemde yardımcı  bir pantolondur Elde veya çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 304

  Sevi Bebe Ter Bezi, hidrofil pamuktan yapılmıştır. Emici müslin kumaştır. Özel tasarımı sayesinde çocuğun sırtından kaymaz. 40 derecede elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilir. Yeni doğan bebekten, 6 yaşa kadar kullanılabilir.
 • Art 688

  Renk :  Bordo  Lacivert 

  Bebekleri yürümeye alıştırma döneminde ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Bebeğin ellerinden tutulmadığı için omuz çıkmalarının önüne geçilmiş olur. Bebeği bacak arasından ve belden kavrayan bu yardımcı sayesinde bebek güvenle sarılır. Bebeğin kolları boşta kaldığı için özgürce ve dengeli yürümeyi öğrenir. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 42

  Desen :  Flamingo  Balık  Sevimli Böcekler  Yıldız Yağmuru Pembe  Yıldız Yağmuru Mavi  Yıldız Yağmuru Gri 

  %100 Pamuk nefes alır müslin kumaştır.  Plastik halkalar ile kolay sökülür takılır. Muslin kumaştan yapılan puset örtüsünü bebeğiniz uyurken veya güneşten korunmak için kullanabilirsiniz
 • Art 43

  Renk :  Pembe  Gri  Kot 

  Üst kısmı %100 pamuk, alt kısmı yüksek teknoloji ürünü olan 3D, esnek yapılı, gözenekli kumaştır ; bebeğin terlemesini önler ve konforlu bir taşıma sağlar. Birçok pusete uyacak şekilde tasarlanmıştır.DİKKAT !: Bebeği gözetimsiz olarak puset içinde bırakmayınız. Bebeğiniz pusetin içindeyken DAİMA kemerlerini bağlı tutunuz.
 • Art 45

  Renk :  Pembe  Gri 

  Dış kumaşı yüksek performanslı teknik kumaştan olan ayarlanabilir boyun koruyucu , cırt bantları ve üst kısmında bulunan bağcıkları sayesinde boyun koruyucu veya uyku yastığı olarak kullanılabilir.
 • Art 47

  Renk :  Pembe  Gri 

  Çocuğunuzun araba kemerinde veya oto koltuğu kemerinde konforlu uyumasını sağlar. Yastığın ergonomik şekli çocuklar hatta büyükler için konforlu bir uyku yastığıdır. Elyaf özel bir kumaş içindedir. Elyaflı yastık kolayca çıkarılıp dış kılıf elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 61

  Desen :  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız  Uç Uç  Tüy  Yaprak 

  Bir çok ana kucağına olacak şekilde tasarlanmış olan ana kucağı kılıfı %100 pamuk kumaştan yapılmıştır. Bu yeni üründe yeni doğan bebek için ana kucağı kılıfının iç kısmına seyyar bir bel desteği konmuştur.100% pamuk kılıf içine elyaf dolgular yerleştirilmiştir, yumuşak dokusuyla konforlu ve hijyenik bir taşıma sağlar. Lastikli yapısı ile birçok...
 • Art 32

  Desen :  Prenses  Akvaryum 

  Bebek arabası, oto koltuğu ve ana kucağında kullanılabilecek pratik bir tutucudur. Bebeğinizin biberonunu, diş kaşıyıcısını veya oyuncağını tutturarak yere düşmesi önlenir.
 • Art 62

  Renk :  Pembe  Gri 

  Cırtlı yapısı sayesinde bebeğin kafa büyüklüğüne göre ayarlanabilir. Darbe emici ve terletmez özel yüksek performanslı teknik kumaşı ile rahat bir kullanım sağlar.
 • ART 64

  Renk :  Sarı  Ekru  Gri 

  Henüz oturamayan bebeklere oturma yardımcısıdır. Bebek oturma minderinde bebekler dik oturur. Sağa –sola, öne –arkaya devrilmez. Yumuşak ve konforludur.
 • Art 685

  Renk :  Yeşil  Gri  Krem 

  %100 doğal kiraz çekirdeğinden oluşmaktadır. %100 pamuk kumaştan yapılan bel bandı içerisine kiraz çekirdeği konularak tasarlanmıştır. Sağlıklıdır. Bebeklerde gaz sancısını ortadan kaldırır. Normal fırında veya mikrodalgada ısıtıldıktan sonra bebeğin beline takılarak kullanılır. Kiraz çekirdekleri ısıyı uzun süre muhafaza eder ve yavaşça dışarı...
 • Art 686

  Yeni doğan bebeklerin en büyük sorunlarından biri de gaz sancısıdır. Sevi Bebe, bebeklerin gaz sancısı için, Gaz giderici Termal Patik yaparak annelerin en büyük sorununa çözüm üretti.%100 pamuk kumaştan yapılan ve bebeğin ayağından çıkmayacak şekilde tasarlanmış bir patik içerisine kiraz çekirdeği konularak tasarlanmıştır. Sevi Bebe, Gaz giderici...
 • Art 687

  Renk :  Pembe  Sarı  Kahverengi  Gri 

  Doğaldır Bebeklerde gaz sancısını ortadan kaldırmaya yardımcı olur Kiraz çekirdekleri ısıyı uzun süre muhafaza eder ve yavaşca dışarı vererek bebeğinizi rahatlatmaya yardımcı olur. İçerisinde kiraz çekirdekleri bulunan minderi ısıtıp bebeğinizin karın ve ayak altı bölgelerine koyarak gaz sancılarını yatıştırabilirsiniz. Normal fırında veya...
 • Art 316

  Desen :  Aslan  Ayıcık Desen  Korsan  Ceylan  Zürafa  Kuğu  Yeni Prenses 

  Sevi Bebe Pano Baskılı Müslin Anakucağı Örtüsü,%100 pamuktan üretilmiştir. Yüksek su emici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve nefes aldıran özel dokusu sayesinde aşırı ısınmayı ve bebeğinizin bunalmasını önler. İlk yıkama sonrası mükemmel yumuşaklık kazanır ve bebek cildini tahriş etmez. Pano Baskı tekniği sayesinde rengarenk ve daha geniş desen...
 • Art 315

  Desen :  Aslan  Ayıcık Desen  Korsan  Ceylan  Zürafa  Kuğu  Yeni Prenses 

  Sevi Bebe Pano Baskılı Müslin Bebek Arabası Örtüsü, %100 pamuklu müslin kumaştan üretilmiştir. Yüksek su emici özelliktedir. Yumuşak ve nefes aldıran özel dokusu sayesinde aşırı ısınmayı ve bebeğinizin bunalmasını  önler. Plastik halkalar ile kolay sökülür takılır. Ürün, alt kısmında bulunan ağırlıklar sayesinde rüzgarda uçuşmaz. Pano baskı...
 • Art 245

   Doğum sonrası annenin giyebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.  Dayanıklı ve esnek yapısı sayesinde rahat kullanım sağlar.  Nefes alabilen kumaşı sayesinde teri ve kokuyu en aza indirir.
 • Art 205

  Bebeğinizi yağmurdan ve rüzgardan korur. Lastikli yapısı ile birçok pusete uyacak şekilde tasarlanmıştır. Önden açılır şeffaf penceresi ile bebeğiniz rahatça dışarıyı izleyebilir.
 • Art 206

  Bebeğinizi yağmurdan ve rüzgardan korur. Lastikli yapısı ile birçok anakucağına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Önden açılır şeffaf penceresi ile bebeğiniz rahatça dışarıyı izleyebilir.
21 - 40 adetten