Aksesuarlar 

her sayfada
41 - 59 adetten
 • Art 8628

  Kendi anahtarı olmadan sadece büyüklerin çıkarabileceği Sevi Bebe Priz Emniyeti ile, bebekleriniz güvende olacaktır. Fiş kullanılmayan prizlerden, meraklı çocukların korunmasına yardımcı olur. Dayanıklı, çıkarılabilir ve yeniden kullanılabilir.
 • Art 8635

  Sevi Bebe 20 parça bebek güvenlik seti ile bebekleriniz evde güvende olur. Bebek güvenlik seti, ihtiyacınız olan ürünleri bir arada toplamıştır. Setin her bir parçası, ebeveynlerin daha rahat olmalarını sağlar.
 • ART 43

  Renk :  Pembe  Gri  Kot 

  Yüksek performanslı teknik kumaştan yapılan puset ve oto koltuğu minderi, terletmez ve özel yapısı ile bebeğinize konfor sağlar.
 • ART 45

  Renk :  Pembe  Gri 

  Dış kumaşı yüksek performanslı teknik kumaştan olan ayarlanabilir boyun koruyucu , cırt bantları ve üst kısmında bulunan bağcıkları sayesinde boyun koruyucu veya uyku yastığı olarak kullanılabilir.
 • ART 47

  Renk :  Pembe  Gri 

  Çocuğunuzun araba kemerinde veya oto koltuğu kemerinde konforlu uyumasını sağlar. Yastığın ergonomik şekli çocuklar hatta büyükler için konforlu bir uyku yastığıdır. Elyef özel bir kumaş içindedir. Elyaflı yastık kolayca çıkarılıp dış kılıf elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • ART 48

  Renk :  Mavi  Pembe 

  Bebeklerin pusetle seyahatinde bir yenilik. Pusetle gezdirilmeye çıkarılan bebekler için su geçirmez ve sabitlenebilen bir battaniyedir.
 • ART 61

  Desen :  Mavi Yıldız  Pembe Yıldız  Gri Yıldız 

  Bir çok ana kucağına olacak şekilde tasarlanmış olan ana kucağı kılıfı %100 pamuk kumaştan yapılmıştır. Bu yeni üründe yeni doğan bebek için ana kucağı kılıfının iç kısmına seyyar bir bel desteği konmuştur.
 • ART 63

  Bebekler oturmaya başladıktan sonra pratik olarak taşınmaları için tasarlanmıştır.6 kg dan 13 kg a kadar konforlu bir taşıma sağlar. Bebegin bacaklari destekli bacak yuvasindan gecirilerek guvenli bir tasima saglanir. Alt, on, omuz ve bacak bolmelerinde yumusak silikon elyafli dolgu kullanilmistir. %100 Pamuk kumaş terletmez.  40 derecede elde...
 • ART 55

  Dolap, kapı, çekmece, klozet, fırın gibi bebek için sakıncalı her yerde kullanılır. Delmeden, güçlü yapışkan ile kolay monte edilir. Bir pakette iki adet bulunur.
 • ART 57

  Dolap, kapı, çekmece, klozet ve fırın gibi bebek için sakıncalı her yerde kullanılır. Delmeden , güçlü yapışkan ile kolay monte edilir.
 • ART 32

  Desen :  Prenses  Akvaryum 

  Bebek arabası, oto koltuğu ve ana kucağında kullanılabilecek pratik bir tutucudur. Bebeğinizin biberonunu, diş kaşıyıcısını veya oyuncağını tutturarak yere düşmesi önlenir.
 • ART 62

  Renk :  Pembe  Gri 

  Cırtlı yapısı sayesinde bebeğin kafa büyüklüğüne göre ayarlanabilir. Darbe emici ve terletmez özel yüksek performanslı teknik kumaşı ile rahat bir kullanım sağlar.
 • ART 64

  Renk :  Sarı  Ekru  Gri 

  Henüz oturamayan bebeklere oturma yardımcısıdır. Bebek oturma minderinde bebekler dik oturur. Sağa –sola, öne –arkaya devrilmez. Yumuşak ve konforludur.
 • ART 685

  %100 doğal kiraz çekirdeğinden oluşmaktadır. %100 pamuk kumaştan yapılan bel bandı içerisine kiraz çekirdeği konularak tasarlanmıştır. Sağlıklıdır. Bebeklerde gaz sancısını ortadan kaldırır.
 • ART 686

  Yeni doğan bebeklerin en büyük sorunlarından biri de gaz sancısıdır. Sevi Bebe, bebeklerin gaz sancısı için , Gaz giderici Termal Patik yaparak annelerin en büyük sorununa çözüm üretti.Ürün, %100 doğal kiraz çekirdeğinden oluşmaktadır. %100 pamuk kumaştan yapılan ve bebeğin ayağından çıkmayacak şekilde tasarlanmış bir patik içerisine kiraz çekirdeği...
 • ART 687

  Renk :  Sarı  Kahverengi  Kırmızı  Gri 

  Doğaldır Bebeklerde gaz sancısını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Ateşi düşürmek için, 30 dakika buzlukta tutup soğuk kompres olarak da kullanılabilir. Isıtılan Gaz Giderici Termal Minder, ortam sıcaklığına bağlı olarak, 20-30 dakika ısısını korur.
 • Art 570

    Geniş omuz bantları sayesinde uzun süre konforlu taşıma sağlar.   Ön yüzdeki çekme kemerleri ile bebek vücuda sabitlenir.   Strafor köpüklü oturagi sayesinde bebeginiz rahat eder.   Bel bandı bel genisligine göre ayarlanır.   Yumuşak, kolay kullanımlıdır.   Siperlik, bebeğin kafasını dış etmenlerden korur.   %100 pamuk kumastir.   7-15 kilogram...
 • Art 316

  Desen :  Aslan  Ayıcık Desen  Korsan  Ceylan  Zürafa  Kuğu  Yeni Prenses 

  Sevi Bebe Pano Baskılı Müslin Anakucağı Örtüsü,%100 pamuktan üretilmiştir. Yüksek su emici özelliğe sahiptir. Yumuşak ve nefes aldıran özel dokusu sayesinde aşırı ısınmayı ve bebeğinizin bunalmasını önler. İlk yıkama sonrası mükemmel yumuşaklık kazanır ve bebek cildini tahriş etmez. Pano Baskı tekniği sayesinde rengarenk ve daha geniş desen...
 • Art 315

  Desen :  Aslan  Ayıcık Desen  Korsan  Ceylan  Zürafa  Kuğu  Yeni Prenses 

  Sevi Bebe Pano Baskılı Müslin Bebek Arabası Örtüsü, %100 pamuklu müslin kumaştan üretilmiştir. Yüksek su emici özelliktedir. Yumuşak ve nefes aldıran özel dokusu sayesinde aşırı ısınmayı ve bebeğinizin bunalmasını  önler. Plastik halkalar ile kolay sökülür takılır. Ürün, alt kısmında bulunan ağırlıklar sayesinde rüzgarda uçuşmaz. Pano baskı...
41 - 59 adetten