Sünnet Külodu

New product

8692241002312

Dünya çocuklarına Sevi Bebe’nin kazandırdığı bir yenilik daha. 

  • %100 Pamuk
  • Ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı, yaralı bölgeyi korur.
  • Konforlu bir uyku sağlar.

    1 no: 5-12 kg 2 no: 13-20 kg 3 no: 21-36 kg.

More details

 
Ürün Özellikleri
Üretim YeriTürkiye
ÜreticiLTS Tekstil Sevibebe
 
Ayrıntılı Açıklama

Dünya çocuklarına Sevi Bebe’nin kazandırdığı bir yenilik daha.

Dini ya da tıbbi nedenle bir çok ülkede erkek çocukları sünnet olmaktadır. Çocuklar için sünnet sonrası dönem daha da zor. Yaralı bölge pantolona değeceği için etek giyilir veya gece yorgana veya pikeye değeceği için uyku kabus olur. Birçok erkek çocuk etekle sokağa çıkmak istemez.
Sünnet külodu erkek çocukların kabusu olan bir çok sorunu çözmüştür.

Bir külodun ön tarafına dikilen ergonomik plastik yapı, yaralı bölgeye pantolon ve örtü değmesini engeller. Bu şekilde çocuklar gündüz pantolon giyip dışarı çıkabilir. Gece de örtü korkusu olmadan yatabilir.

Plastik yapıda bulunan delikler sayesinde hem yaralı bölge havasız kalmaz hem de henüz çişini söyleyemeyen çocuklara sünnet sonrası, sünnet külodunun üstüne bebek bezi bağlanarak yatırılması sağlanır. Gece çiş kaçıran çocukların çişleri plastik üzerindeki deliklerden çıkarak bebek bezine geçer.

Kumaş %100 Pamuk, plastik kap
1 no: 5-12 kg 2 no: 13-20 kg 3 no: 21-36 kg.

Sağlıklı mıdır? Sünnet külodu artık birçok doktor tarafından da önerilmektedir. Çünkü yaranın erken iyileşmesi için dış etkenlerden de uzak tutulmalıdır. Sünnet külodu yaralı bölgeyi plastik bir hazne içine alarak dış etkenlerden korumakta, havalandırma delikleri de hava almasını sağlamaktadır.

Sünnet külodu üzerine pantolon giyilir mi? Sünnet külodunun amaçlarından biri de budur. Sünnet külodu üzerine pantolon giyilebilir. Gece de yorgan veya pikeninin yaralı bölgeye değmesini engeller.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: