Bebek Güvenlik Seti

Art 8635

New product

8692241008635

  • Sevi Bebe 20 parça bebek güvenlik seti ile bebekleriniz evde güvende olur.
  • Bebek güvenlik seti, ihtiyacınız olan ürünleri bir arada toplamıştır.
  • Setin her bir parçası, ebeveynlerin daha rahat olmalarını sağlar.
  • Kullanımı kolaydır.
  • 6 adet priz emniyeti, 4 adet köşe koruyucu, 4 adet buzdolabı ve dolap kilidi, 4 adet kapı durdurucu ve 2 adet dolap kilidinden oluşur.

More details

 
Ürün Özellikleri
Üretim YeriTürkiye
ÜreticiLTS Tekstil Sevibebe
Ürün İçeriği20 Parça
 
Ayrıntılı Açıklama

6 adet priz koruyucu: Priz koruyucular prize konur ve kendi anahtarı olmadan  çıkarılamaz . Anahtarlar çocuğun ulaşamayacağı bir yerde olmalıdır. Gerektiğinde priz emniyeti yerinden çıkarılıp priz kullanılır.

4 adet sevimli ayı desenli kapı stoperi: Eva malzeme ile yapılmıştır. Sevimli ayıcık şeklindeki kapı stoper kapıda şık durur. Bebek yanlışlıkla kendi üzerine kapıyı kapatamaz. Ya da rüzgar veya başka nedenle kapı kapanırsa bebeğin parmağı kapı arasında kalmaz.

2  adet dolap kapı kilidi: Bebeklerin ne kadar meraklı olduğunu hepimiz biliriz. Kapalı bir dolap tabii ki merak uyandırır. Ancak iki kolu birbirine kilitleyen ve ancak bir büyüğün yandaki yaylı düğmeyi itmesiyle açılabilen kilit, dolabı kapalı tutar.

4 adet buzdolabı, dolap kilidi: Buzdolabı, çekmece veya bazı dolapları ancak bu kilitle kilitleyebilirsiniz. Yapıştırma ile ilgili detayı sıkça sorulan sorulardan öğreniniz.

4 adet köşe koruyucu : Özellikle yeni yürümeye başlayan çocuklar kafalarını masaya, sehpaya çarpabilir. Evdeki sivri köşeleri Sevi Bebe Köşe Koruyucu ile kapatabilirsiniz. (Yapışma detayı sıkça sorulan sorularda.)

Tamamı yerli üretim olan toplam 20 adet temel güvenlik ürünü ile bebeğiniz evde güvende olacaktır.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: