Bebek Güvenlik Seti

Art 8635

New product

8692241008635

  • 20 parçadan oluşan bebek güvenlik seti ile bebeğinize güvenli bir ev ortamı hazırlayabilirsiniz.
  • Kullanımı kolaydır.
  • 6 adet priz emniyeti, 4 adet köşe koruyucu, 4 adet buzdolabı ve dolap kilidi, 4 adet kapı durdurucu ve 2 adet dolap kilidinden oluşur.

More details

 
Ürün Özellikleri
Üretim YeriTürkiye
ÜreticiLTS Tekstil Sevibebe
Ürün İçeriği20 Parça
 
Ayrıntılı Açıklama

 

Sevi Bebe Bebek Güvenlik Seti

 

Kapı durdurucu (4 adet) : Bebeklerin ellerinin kapı veya çekmece kenarına sıkışmasına engel olur. Yumuşak malzemeden üretilen kapı durdurucu, kapı ile çerçeve arasında yastık görevi yapar. Kullanımı: Kapı durdurucuyu çocuğunuzun erişemeyeceği yükseklikte kapının kenarına yerleştiriniz.

Buzdolabı ve Dolap Kilidi (4 adet) : Çocukların mobilya, buzdolabı, dolap vs. kapılarını açmasını önler. Her türlü yüzeye kolayca sabitlenebilir. Kurulum notları: Ürünü yapıştıracağınız yüzeyi iyice temizleyin ve bir süre kurumaya bırakın. Ürünü sabitleyeceğiniz yerleri ayarlayın, ürünün yapışkanlarını çıkarın ve istenilen yüzeye basınç uygulayarak yapıştırın. Yapıştırıcının etkili hale gelmesi için 24 saat ürünü hareket ettirmeden bekleyin. Kullanım notları: Mobilyaları açmak için ürünün üzerindeki şeridi yavaşça çıkarın. Mobilyayı kapattıktan sonra, kilidin ürün üzerine doğru yerleştirildiğinden emin olun.

Dolap Kapı Kilidi (2 adet) : Çocukların D kulplu dolaplar ve topuz kulplu dolapları açmalarını önler. Kullanımı: Kilidin iki kolunu hafifçe birbirine doğru bastırıp yana doğru kaydırarak açıp kapatabilirsiniz.

Köşe Koruyucu (4 adet) : Darbe emici yumuşak malzemeli köşe koruyucular çocukların kafasını keskin köşelerden korur. Kurulum notları: Ürünü yapıştıracağınız yüzeyi iyice temizleyin ve bir süre kurumaya bırakın. Ürünü sabitleyeceğiniz yerleri ayarlayın, ürünün yapışkanlarını çıkarın ve ürünü istenilen yüzeye basınç uygulayarak yapıştırın. Yapıştırıcının etkili hale gelmesi için 24 saat ürünü hareket ettirmeden bekleyin.

Priz Emniyeti (6 adet) : Çocukların parmaklarını veya nesneleri prizlere sokmasına karşı prizleri kapatan bir üründür. Kullanımı: Priz emniyet kapağını prize takın ve hafifçe ittirin. Prizi kullanmak için açmanız gerektiğinde, kilidi kapak üzerindeki boşluğa takıp hafifçe çekin.

 

DİKKAT! : Uyarıları dikkatlice okuyunuz. Bu ürün bir yetişkin gözetimi yerine geçmez. Tehlike yaratabilecek ürünleri her zaman dolapların içindeki yüksek raflarda, çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Güvenlik ürünlerinin sağlamlığını ve doğru pozisyonda durduğunu düzenli olarak kontrol edin. Çocuğunuz güvenlik ürününü tek başına çıkarabilecek yaşa ulaştığında ürünü kullanmaya devam etmeyiniz.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: