Tekstil Giyim 

her sayfada
21 - 26 adetten
 • Art 153

  %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Bebeğinizin elinden çıkmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bebeğinizin hassas cildine uygundur. Elde veya makinede yıkanabilir. Özel tül ambalajlıdır.
 • Art 115

  Sevi Bebe Velboa Kundakta, mikro velboa kumaş kullanılmıştır. Velboa kundağın, iç dolgusu özel silikon elyaftır. Yeni doğan bebeği soğuktan korur. Kemer bağlama delikleri ile bebek arabasına vs. sabitlenir. Ebatlar 50x70 cm         40 derecede elde yada makinede yıkanabilir.      Yeni doğan bebekten, 4 aya kadar kullanılır....
 • Art 118

  Renk :  Mavi  Pembe  Ekru 

  Bu ürünü doğumdan itibaren 2 aya kadar kullanabilirsiniz. Bu kundakla bebekler kendilerini daha rahat ve güvende hissederek uyurlar. %100 pamuk interlok kumaş ise, yumuşak puşesi ile yeni doğan bebeklerin hassas ciltleri için idealdir. İki tabakadan oluşmaktadır. Ebat 85x85 cm 40 derecede elde ya da makinede yıkanabilir.
 • Art 558

  %100 Pamuklu. Bebeğinizi kış günlerinde soğuktan korur. Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Sevi Bebe Bel Koruyuculu interlok Kundak Battaniye; hem bel koruyucu, hem de battaniyedir. Dış Kumaş ve  iç kumaş %100 pamuk interloktur. Özel keçe sayesinde bebeğinizi sıcak tutar ve gaz sancısının azalmasına da yardımcı olur....
 • Art 5849

  Yumuşak bir dokuya sahiptir. Orta kısmındaki lastikli esnek bölüm sayesinde bebeğiniz 1 aydan 5 aya kadar kullanabilir. Kış günlerinde bebeğinizi soğuktan korur. Ebat 65 cm Elde yada makinada 40 derecede yıkanır.
 • ART 167

  %100 pamuklu. Yumuşak ve dayanıklı dokuya sahiptir. Emici çift kat penye kumaştan üretilmiştir. Bir pakette 3 adet bulunur. Çamaşır makinesinde yıkanabilir. Tül ambalajda şık bir hediyedir. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.
21 - 26 adetten