Tekstil Giyim 

her sayfada
1 - 20 adetten
 • Art 121

  Ürün, %100 doğal kanola tohumlarından oluşmaktadır. %100 pamuk kumaştan yapılan ve bebeğin ayağından çıkmayacak şekilde tasarlanmış  bir patik içerisine kanola tohumları konularak tasarlanmıştır. Sevibebe, Gaz giderici Termal Patik yaparak, annelerin en büyük sorununa çözüm üretti.
 • Art 530

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir zıbın setidir. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                             
 • Art 4347

  Prematüre bebekler için hazırlanmış. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir zıbın setidir. Kolay temizlenir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Beşli prematüre zıbın seti oldukça ekonomiktir.  Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                           
 • Art 6945

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.      Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir....
 • Art 491

  %80 pamuk, %20 polyester kumaş Prematüre bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermez. Kış günlerinde bebeğinizi sıcak tutar. Elde veya makinede yıkanabilir. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 107

                                                                         
 • Art 6938

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.  Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                                 
 • Art 6914

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir zıbındır. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.  Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir....
 • Art 532

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir içlik setidir. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 6921

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir pijama altıdır Kolay temizlenebilir. Patikler pakete dahildir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 6952

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış bir üründür. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.    Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                                
 • Art 531

  Prematüre bebekler için hazırlanmıştır. En ince ve yumuşak pamuklu kumaştan yapılmıştır. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatça giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.                                                     
 • Art 380

  %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. Kolay temizlenebilir. Hassas bebek vücutlarına rahatlıkla giydirilebilir. Çekme, solma olmaz. Sağlıklıdır.
 • Art 132

  %100 pamuktan üretilmiştir. Yüksek emici özelliğine sahiptir. Yumuşak ve dayanıklı bir dokusu vardır. İlk yıkama sonrası mükemmel yumuşaklık kazanır ve bebek cildini tahriş etmez. 40°C sıcaklıkta benzer renklerle makinede yıkanabilir. Özel örgüsü sayesinde; rahat nefes alır ve fazla ısıyı önler. Bir pakette 6 adet mevcuttur. 25x25 cm
 • Art 90

  Renk :  Mavi  Pembe 

  %100 pamuklu. Yumuşak ve dayanıklı dokuya sahiptir. Emici çift kat penye kumaştan üretilmiştir. Bir pakette 10 adet bulunur. Çamaşır makinesinde yıkanabilir. Onlu penye bebek mendil seti oldukça ekonomiktir. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 94

  Renk :  Mavi  Pembe 

  %100 pamuklu. Bebeğinizin hassas cildi için yumuşak, mermerşahi kumaştan üretilmiştir. Bir pakette 10 adet bulunur. Tahriş etmez. Çamaşır makinesinde yıkanabilir.
 • Art 99

  Renk :  Beyaz  Mavi  Pembe  Ekru 

  %100 pamuklu. Yeni doğan bebekler için 3 aya kadar kullanılır. Elde yada çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir. Tahriş etmez.                                                                       
 • Art 8475

  %100 pamuk kumaş kullanılmıştır. Kanserojen ve alerjik boya kullanmaz. Sevibebe tekstil ürünleri yıkama sonrası çekmez, sarkmaz, renkleri deforme olmaz. Bebeğinizin hassas cildine uygun üretilmiştir. Sağlıklıdır.
 • Art 78

  %100 pamuk kumaş kullanılmıştır. Sevibebe ürünlerinde kesinlikle kanserojen ve alerjik boya kullanmaz. Sevibebe tekstil ürünleri yıkama sonrası çekmez, sarkmaz, renkleri deforme olmaz. Bebeğinizin hassas cildine uygun üretilmiştir. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
 • Art 92

  %100 pamuk kumaş kullanılmıştır. Sevibebe ürünlerinde kesinlikle kanserojen ve alerjik boya kullanmaz. Sevibebe tekstil ürünleri yıkama sonrası çekmez, sarkmaz, renkleri deforme olmaz. Bebeğinizin hassas cildine uygun üretilmiştir. Sağlıklıdır. Elde veya makinede 40 derecede yıkanabilir.
1 - 20 adetten