Gaz Giderici Kiraz Çekirdekli Patik

ART 686

New product

8692241006860

Yeni doğan bebeklerin en büyük sorunlarından biri de gaz sancısıdır. Sevi Bebe, bebeklerin gaz sancısı için , Gaz giderici Termal Patik yaparak annelerin en büyük sorununa çözüm üretti.

  • Ürün, %100 doğal kiraz çekirdeğinden oluşmaktadır.
  • %100 pamuk kumaştan yapılan ve bebeğin ayağından çıkmayacak şekilde tasarlanmış bir patik içerisine kiraz çekirdeği konularak tasarlanmıştır.
  • Sevi Bebe, Gaz giderici Termal Patik yaparak, annelerin en büyük sorununa çözüm üretti.

More details

 
Ürün Özellikleri
Üretim YeriTürkiye
ÜreticiLTS Tekstil Sevibebe
Patent No2016/13648
 
Ayrıntılı Açıklama

Gaz Giderici Termal Patik Nedir ve Niçin Kullanılır :
Yeni doğan bebeklerde gaz sancısı veya kolik bilinen bir gerçektir. Soğuk havalarda bu sancı daha da büyür. Gaz sancısı için yüz yıllardır ayak ve karın bölgesine sıcaklığı uzun süre koruyan toprak, sıcak su torbası konduğu bilinir. Sevi Bebe ebevyenlere yardımcı olmak için Gaz Giderici Termal Patiği geliştirdi.

Ürün %100 doğal kiraz çekirdeklerinin , %100 pamuk kumaştan yapılan ve bebeğin ayağından çıkmayacak şekilde tasarlanmış bir patik içerisine konmasından ibarettir.

Neden kiraz çekirdeği ? Çünkü kiraz çekirdeği ısıyı uzun süre içinde tutar . Bebeğinizi rahatlatır.

Nasıl Kullanılır : Patik , içinden kiraz çekirdeğini çıkarmadan,100 derece fırında 15 dakika tutulur.Ürünü bebeğe giydirmeden elinizi yakmadığından emin olunuz!( çünkü bazı fırınların termostatları doğru göstermeyebilir) . Bebeğin ayağına patik giydirilir. Patik kullanılan ortamın sıcaklığına bağlı olarak 20-30 dakika sıcak kalacaktır.

Tavsiyemiz fırının en altına konup sadece üst rezistansların açılmasıdır.

Kumaş fırında yanmaz mı ? Kumaşlar boya ve sanfor aşamasında 250 derece civarında ısı işlemine tabii tutulmaktadır. Ancak bazı fırınlar dar olup termostatları doğru göstermeyebilir. Eğer ürün rezistansa yakın konulmuşsa kumaş çok yüksek ısıya maaruz kalır ve sararma hatta kararma olabilir. Bu nedenle tavsiyemiz ürünü en alta koyup sadece üst rezistansı açmanız şeklinde olacaktır. (ALT REZİSTANS AÇILMAMALI)

Mikrodalgada ısıtabilirmiyiz? Yalnızca ısı ayarı yapılabilen mikrodalgalarda 350 watt da 2 dakika isitilabilir. (Urunu bebege giydirmeden once elinizle isiyi kontrol ediniz, urun elinizi yakmiyor ise bebege giydiriniz.)

Isı ayarı yapılamayan mikrodalgalar ürünü yüksek ısıya maruz bırakacağından üründe yanma meydana gelebilir.
Bu konuda sorumluluğu almıyoruz. Ayrıca, kısa sürede ısınan erken soğur. Bu nedenle fırın tercihimizdir.

Nasıl Yıkanır ? kiraz çekirdeğinin ıslanmamasında yarar var. Bu nedenle yıkama tavsiye etmiyoruz. Zaten ısıya maaruz kaldığı için steril olacaktır.

Nasıl Saklanır? : Organik ve doğal bir ürün olduğu için nemden etkilenebilir. Kullanmadığınız süre içerisinde ayda bir ısıtılması halinde bu sorun yaşanmaz.

aynı kategoride bulunan diğer 21 ürün: