Eko Bebek Banyo Filesi

Art 330

New product

8692241003302

Ekonomik banyo filesi bebek yıkama küvetine 6 noktadan takılarak, annenin tek başına bebeği banyo yaptırmasına olanak sağlar. Bebeğin su yutmasını önler.

  • 6 noktadan bağlantı
  • Bakteri tutmaz,kolay kurur.
  • 0-6 ay kullanımına uygundur.
  • Dayanıklı ve sağlıklıdır.
  • Standart boydaki bebek küvetlerine uygundur.

More details

 
Ürün Özellikleri
Üretim YeriTürkiye
ÜreticiLTS Tekstil Sevibebe
 
Ayrıntılı Açıklama

Yeni doğan bebekleri banyo yaptırmak kolay değildir. Bebek sabundan dolayı elinizden kayabilir.

6 noktadan takılan Sevi Bebe bebek yıkama filesi ile bu sorun ortadan kalkmıştır. Tek başınıza bebeğinizi yıkayabilirsiniz.

Dilediğinizde bağlantı yerlerini ayarlayarak bebeğinizin suya daha çok temas etmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin su yutmasını önler.

Yıkanınca kolay kurur.

0-6 ay arası kullanılır.

Standart boydaki bebek küvetlerine uygundur.

1-Bu file sağlıklı mıdır?   Bebek banyo  filesi su tutmaz. Sudan çıkarıldığında su süzülür ve çabuk kuruduğu için bakteri üremez.

2- Güvenli midir?  6 noktadan küveti tutar. Uluslararası test merkezi Intertek tarafından test edilmiştir.

3- Yıkanır mı?   Banyodan sonra suya tutup asmanız yeterlidir. Kullanılan kumaş ve boncuk strafor su ve kir tutmaz. İsterseniz elde yıkayabilirsiniz.

4-Kaç kilograma kadar taşır?   Bebek oturmaya başlayana kadar hamak pozisyonunda kullanabilirsiniz. (Kilo sorunu olmaz.)

DİKKAT ! : Uyarıları dikkatlice okuyunuz. İleride ihtiyaç duyulabilecek referans bilgileri için ambalajı saklayınız. Bu ürün su kaynaklı oluşabilecek risklere karşı ek güvenlik önlemi sağlamaz. Çocuklar banyo ürünlerini kullanırken gerekli önlemler alınmadığı taktirde, 2 cm derinliğindeki suda dahi kısa sürede boğulabilirler. Banyo ürünlerini kullanırken bebeği ASLA yalnız ve gözetimsiz bırakmayınız. Eğer odadan ayrılmanız gerekiyorsa mutlaka bebeği de yanınıza alınız. Bebeği hiçbir zaman başka bir çocuğun gözetiminde yalnız bırakmayınız. Bebeği banyo ürününe koymadan önce suyun sıcaklığını kontrol ediniz. Su sıcaklığı 35°C-38°C derece arasında olmalıdır. Her kullanımdan önce ürünün sağlamlığını kontrol ediniz. Herhangi bir yeri kırılmış veya eksikse ürünü kullanmayınız. Ateşten uzak tutunuz. Bu ürün bir oyuncak değildir.

aynı kategoride bulunan diğer 11 ürün: