Çok Fonksiyonlu Bebek Banyo File & Minderi

New product

8692241008697

  • Yenidoğan bebek banyosu için ideal bir üründür.
  • 3 farklı pozisyonda 0-24 ay arası kullanilabilir. (0-4 ay) banyo minderi, (0-7 ay) hamak pozisyonu, (6-24 ay) oturma pozisyonu.
  • Banyo filesinin içindeki boncuk straforlar çabuk kurur, dayanıklıdır.
  • Birçok bebek küveti için uygun ebattadır. Ebat: 45x65 cm

SAĞLIKLIDIR: Filenin yapısında temiz ve iri taneli strafor kullanılmıştır. Bakteri üretmeyen özelliğe sahiptir.

TEST EDİLMİŞTİR: Intertek - TURT160141675_REVISED 01   

PATENT NO: 2009/01896

More details

 
Ürün Özellikleri
Üretim YeriTürkiye
ÜreticiLTS Tekstil Sevibebe
Ürün İçeriğiDış Kumaş:%100 Polyster Dolgu:Polietilien Köpük
Kullanım Aralığı0-24 Ay
Test Rapor NoTürkak 16051025
Tasarım Tescil No2009/01896
 
Ayrıntılı Açıklama

Sevi Bebe tasarladığı her ürünün bir gün bir bebekle buluşması bilinciyle çalışıyor ve ürünlerini bebekleri mutlu edebilmek amacıyla üretiyor.

Çok Fonksiyonlu Bebek Banyo File & Minderi'de Sevi Bebe’nin özel ürünlerindendir. Bebeğinizin ilk aylarında yapılan günlük banyolar hem anne hem de bebek için rahatlatıcı anlar yaşatır.           

Anne ve babaların yardımcısı olan banyo fileleri küvete takılır ve tek bir ebeveyn bebeğini rahatlıkla  banyo yaptırabilir.  

Bebeğiniz 4 aylık olduğunda ve hareketlenmeye başlağında  artık yatarak banyo yapmak istemeyecektir, Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Banyo File & Minderi bu dönemde oturma pozisyonuna getirilir ve banyo keyfi 2 yaşına kadar devam eder. 

Bebeğiniz destekli oturmaya başladıktan sonra orta-yanlardaki iki kancayı çıkarıp, ayak kısmına gelen kancaları iki yana geçecek şekilde yerleştirerek küvet içi koltuğu oluşturulur, bu pozisyonda bebeğiniz kendini güvende hisseder keyifle banyo yapar.   

Üründeki yumuşak boncuk straforlu alt katman & aparatlar, kız ve erkek bebekler için zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. 

Bebeğinizin suyla temas etmesini istenildiğinde, küveti beş noktadan tutan plastik aparatlar küvet içine çıkarılır ve file minder olarak kullanılır.                               

File sudan çıkarıldığında kolay süzülen bir yapıya sahip olduğu için asarak kuruttuğunuzda, çabuk kurur ve bakteri üretmez.

1- Sağlıklı mıdır ? Lüks banyo  filesinin içinde boncuk  strafor kullanılmıştır. Boncuk strafor kullan at yemek tabaklarının ana malzemesidir ve sağlıklıdır. Suyu kolay süzdüğü için çabuk kurur, bakteri üretmez.

2- Güvenli midir? 6 noktadan küveti tutar. Güvenliği Uluslararası test merkezi Intertek tarafından test edilmiştir.

3- Yıkanır mı ?  Banyodan  sonra suya tutup asmanız yeterlidir. Kullanılan kumaş ve boncuk strafor su ve kir tutmaz. İsterseniz elde yıkayabilirsiniz.

4-  Kaç kilograma kadar taşır?  Bebek oturmaya başlayana kadar hamak pozisyonunda kullanabilirsiniz. (Kilo sorunu olmaz.)

DİKKAT ! : Uyarıları dikkatlice okuyunuz. İleride ihtiyaç duyulabilecek referans bilgileri için ambalajı saklayınız. Bu ürün su kaynaklı oluşabilecek risklere karşı ek güvenlik önlemi sağlamaz. Çocuklar banyo ürünlerini kullanırken gerekli önlemler alınmadığı taktirde, 2 cm derinliğindeki suda dahi kısa sürede boğulabilirler. Banyo ürünlerini kullanırken bebeği ASLA yalnız ve gözetimsiz bırakmayınız. Eğer odadan ayrılmanız gerekiyorsa mutlaka bebeği de yanınıza alınız. Bebeği hiçbir zaman başka bir çocuğun gözetiminde yalnız bırakmayınız. Bebeği banyo ürününe koymadan önce suyun sıcaklığını kontrol ediniz. Su sıcaklığı 35°C-38°C derece arasında olmalıdır. Her kullanımdan önce ürünün sağlamlığını kontrol ediniz. Herhangi bir yeri kırılmış veya eksikse ürünü kullanmayınız. Ateşten uzak tutunuz. Bu ürün bir oyuncak değildir.                                                      

aynı kategoride bulunan diğer 11 ürün: