Oturaklı Bebek Banyo Filesi

New product

8692241106911

  • Yumuşak dokunuşlu mikro kumaş
  • Boncuk straforla sağlıklı
  • Bakteri tutmaz,kolay kurur.
  • Dayanıklı ve sağlıklıdır.
  • 0-24 ay için uygundur.
  • Standart bebek küvetlerine uygundur.

    Tasarım No: 20016/04442

More details

 
Ürün Özellikleri
Üretim YeriTürkiye
ÜreticiLTS Tekstil Sevibebe
Ürün İçeriğiBoncuk Strafor Mikro Fiber Yumuşak Kumaş
Kullanım Aralığı0-24 Ay
Tasarım Tescil No2016/04442
 
Ayrıntılı Açıklama

Bebekler oturmaya başladıktan sonra bebek banyo filesinde yatarak banyo yapmak istemeyebilir.  Bebeği, oturaklı banyo filesine oturtarak rahatça banyo yaptırabilirsiniz.  Plastik küveti 3 yerden tutarak koltuk haline dönüşen oturaklı banyo filesinin içi boncuk strafor doludur. Bebeğe konforlu bir oturum sağlar.

Bu filenin asıl amacı oturmaya başlayan bebekleri banyo yaptırmaktır. Ancak istenirse yeni doğan bebekten itibaren de bu file kullanılabilir. Yeni doğan bebekler için file küvetin ortasına getirilir, kanca takılmaz ve bebek fileye yatırılarak banyo yaptırılır.

2 aydan sonra da baş kısımdaki tek kanca küvete takılarak yarım hamak pozisyonunda bebek banyo yaptırılabilir.

Standart boydaki birçok bebek küvetine uygundur.

1- Boncuk strafor sağlıklı mıdır?   Boncuk strafor kullan at yemek tabaklarında da kullanılan bir malzemedir ve dolayısıyla sağlıklıdır. Su tutmaz ve çok kolay kurur. Bu şekilde bakteri ürememiş olur.

2- Nasıl Yıkanır?   Elde veya makinede yıkanabilir. Ancak makinede kurutma yapılmaz. Bir kancasından asıldığı zaman çok kısa sürede kuruyacaktır.

3- Bütün küvetlere olur mu?  Piyasadaki küvetlerin tamamına uymaktadır.

4- Kaç aya kadar kullanılır?   Asıl kullanımı bebek oturmaya başladıktan sonra 2 yaşına kadardır. Ancak istenirse daha erken de kullanılmaya başlanabilir.

DİKKAT ! : Uyarıları dikkatlice okuyunuz. İleride ihtiyaç duyulabilecek referans bilgileri için ambalajı saklayınız. Bu ürün su kaynaklı oluşabilecek risklere karşı ek güvenlik önlemi sağlamaz. Çocuklar banyo ürünlerini kullanırken gerekli önlemler alınmadığı taktirde, 2 cm derinliğindeki suda dahi kısa sürede boğulabilirler. Banyo ürünlerini kullanırken bebeği ASLA yalnız ve gözetimsiz bırakmayınız. Eğer odadan ayrılmanız gerekiyorsa mutlaka bebeği de yanınıza alınız. Bebeği hiçbir zaman başka bir çocuğun gözetiminde yalnız bırakmayınız. Bebeği banyo ürününe koymadan önce suyun sıcaklığını kontrol ediniz. Su sıcaklığı 35°C-38°C derece arasında olmalıdır. Her kullanımdan önce ürünün sağlamlığını kontrol ediniz. Herhangi bir yeri kırılmış veya eksikse ürünü kullanmayınız. Ateşten uzak tutunuz. Bu ürün bir oyuncak değildir.

aynı kategoride bulunan diğer 11 ürün: