Desenli Çok Fonksiyonlu Bebek Banyo Filesi

New product

8692241106928

Yeni doğan bebekten, 2 yaşa kadar kullanacağınız banyo filesidir. Yeni doğan bebek için plastikler takılmadan küvet içinde minder olarak, veya hamak pozisyonunda kullanılır. Bebek oturmaya başladıktan sonra oturma pozisyonu kullanılır.

  • 5 noktadan bağlantı ile su teması ayarlanabilir
  • Yumuşak dokunuşlu mikro kumaş
  • Boncuk straforla hijyeniktir.
  • Bakteri tutmaz, kolay kurur.
  • Dayanıklı ve sağlıklıdır.
  • 0-2 yas arasi kullanima uygundur.
  • 3 farkli pozisyonda kullanilabilir.

More details

 
Ürün Özellikleri
Üretim YeriTürkiye
ÜreticiLTS Tekstil Sevibebe
Kullanım Aralığı0-24 Ay
Test Rapor NoINTERTEK 160141675 EN71-7
Tasarım Tescil No2009/01896
 
Ayrıntılı Açıklama

45 x 65 

40 derecede yikanabilir

Sevi Bebe 'nin tüm dünya bebekleri için ürettiği patentli bir üründür.

Yeni doğan bebekleri banyo yaptırmak kolay değildir. Bebek sabundan dolayı elinizden kayabilir.

5 noktadan takılan Sevi Bebe cok fonksiyonlu bebek yıkama filesi ile bu sorun ortadan kalkmıştır. Tek başınıza bebeğinizi yıkayabilirsiniz.

Bağlantı yerlerini ayarlayarak bebeğinizin suya daha çok temas etmesini sağlayabilirsiniz.

Bağlantı yerleri takmayıp küvet içine koyarak minder olarak kullanılır.

Bebek oturmaya başladıktan sonra hamak pozisyonunda yatmak istemeyecektir. Bu durumda Çok Fonksiyonlu Banyo Filesi oturma pozisyonuna getirilir ve konforlu banyo devam eder.

Oturma pozisyonunda bebek filenin tutma yerlerinden tutarak kendini güvende hisseder. 

Sıcak kağıt bardaklarda ve yemek tabaklarında kullanılan boncuk strafor dolgu maddesi olarak kullanıldığından dolayı kanserojen, toksik madde, azo boya içermez.

Oturma pozisyonunda kullanılırken, yumuşak boncuk straforlu alt katman, sert plastik aparatlar gibi erkek bebeklerin yumurtalıklarını ezmez.

Yumuşak mikro kumaş,  keyifli ve konforlu bir yatış sağlar.

Kolay kurur.

Bakteri üretmez.

0-24 Ay arası kullanılır.

Standart boydaki bebek küvetlerine uygundur.

1- Sağlıklı mıdır ? Sevi Bebe banyo filesinin içinde boncuk  strafor kullanılmıştır. Boncuk strafor kullan at yemek tabaklarının ana malzemesidir ve sağlıklıdır. Suyu kolay süzdüğü için çabuk kurur, bakteri üretmez.

2- Yıkanır mı ?  Banyodan  sonra suya tutup asmanız yeterlidir. Kullanılan kumaş ve boncuk strafor su ve kir tutmaz. İsterseniz elde yıkayabilirsiniz.

DİKKAT ! : Uyarıları dikkatlice okuyunuz. İleride ihtiyaç duyulabilecek referans bilgileri için ambalajı saklayınız. Bu ürün su kaynaklı oluşabilecek risklere karşı ek güvenlik önlemi sağlamaz. Çocuklar banyo ürünlerini kullanırken gerekli önlemler alınmadığı taktirde, 2 cm derinliğindeki suda dahi kısa sürede boğulabilirler. Banyo ürünlerini kullanırken bebeği ASLA yalnız ve gözetimsiz bırakmayınız. Eğer odadan ayrılmanız gerekiyorsa mutlaka bebeği de yanınıza alınız. Bebeği hiçbir zaman başka bir çocuğun gözetiminde yalnız bırakmayınız. Bebeği banyo ürününe koymadan önce suyun sıcaklığını kontrol ediniz. Su sıcaklığı 35°C-38°C derece arasında olmalıdır. Her kullanımdan önce ürünün sağlamlığını kontrol ediniz. Herhangi bir yeri kırılmış veya eksikse ürünü kullanmayınız. Ateşten uzak tutunuz. Bu ürün bir oyuncak değildir.

aynı kategoride bulunan diğer 11 ürün: